• Головна
  • Відомий політичний журналіст Мустафа Наєм прочитає лекцію житомирським студентам
зустріч
15:02, 20 жовтня 2014 р.

Відомий політичний журналіст Мустафа Наєм прочитає лекцію житомирським студентам

зустріч

Завтра, 21 жовтня в ЖДУ ім. І. Франка відбудеться зустріч журналіста Мустафи Наєма зі студентами.

Відомий політичний журналіст, який працює на Громадському телебаченні, розповість студентам ЖДУ імені Івана Франка про особливості роботи сучасного українського журналіста.

Початок зустрічі о 14:00, 101 ауд. ННІ філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка (вхід з вул. Пушкінська).

Довідково:

Народився 28 червня 1981 року в Кабулі. За національністю - пуштун. У 1998 році закінчив технічний ліцей в Шевченківському районі Києва. У 2004 році закінчив кафедру інформаційно-вимірювальної техніки факультету авіаційних і космічних систем Київського політехнічного інституту.

  •      З липня 2005 року по червень 2007 року працював кореспондентом російськомовної української газети «Коммерсант».
  •      З січня 2006 року співпрацює з інтернет-виданням «Українська правда».
  •      У липні 2007 року став редактором-спецкореспондентом програми «Свобода Савіка Шустера», що виходила спочатку на каналі «Інтер», з 2008 року - на каналі «Україна» вже під назвою «Шустер live», а з 2011 року - на «Першому національному» .
  •      З листопада 2009 року по грудень 2010 року був ведучим і автором програми «Чорне і біле» (укр. Чорне та біле) виробництва продакшн-компанії «Савік Шустер Студія» на каналі «ТВі».
  •      14 травня 2010 отримав премію «За поступ в журналістиці» (укр. За поступ у журналістиці) імені Олександра Кривенка.
  •      13 грудня 2010 Мустафу Найєма затримали співробітники підрозділу «Беркут», пояснивши це тим, що він «особа кавказької національності». В той же день його відпустили з Подільського райвідділу міліції. 14 грудня він написав статтю «Ксенофобія не повинна стати обличчям української національності» з описом подій і вимогою звільнити співробітника, який його затримав і не побажав принести свої вибачення. 16 грудня завершилося службове розслідування, яке встановило, що міліціонер у спілкуванні з журналістом дозволив собі некоректні висловлювання на його адресу, за що йому було оголошено сувору догану.
  •      22 грудня 2010 оголосив про підписання розірвання всіх договорів з продакшн-компанією «Савік Шустер Студія», в тому числі агентської угоди та договору по «Шустер live», зазначивши, що це відбулося з обопільної згоди, без конфліктів і з перспективою на майбутнє співробітництво .
  •      У січні 2011 року продовжив співпрацю з продакшн-компанією «Савік Шустер Студія» на гонорарної основі і став провідним і автором нової програми «After live» на «Першому національному» про закулісся політичного ток-шоу «Шустер live». У лютому покинув проект через те, що з програми вирізали синхрон Савіка Шустера про розмову із Сергієм Льовочкіним про перехід Шустера на «Перший національний». Сам Шустер пояснив заяву Найєма пошуками «ворогів з високим рейтингом» і запевнив, що «After live» залишиться в ефірі, але з іншим ведучим - Георгієм Тихим.
#Житомир #Мустафа Наєм #ЖДУ ім. Франка #студенти,
Последние новости
Оголошення
live comments feed...