• Головна
  • На Житомирщині змагалися юні лісівники
15:34, 20 жовтня 2014 р.

На Житомирщині змагалися юні лісівники

 18 команд шкільних лісництв з усієї області з’їхалися до Малинського лісотехнічного коледжу, щоб поборотися за звання кращих.

 Вітаючи учасників змагань, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський, побажав успіху юним колегам та подякував їм за ту допомогу, яку вони повсякчас надають лісівникам.

Інфрмує прес-служба ЖОУЛМГ.

Зліт – щорічний,  конкурси – традиційні, проте на цьогорічному святі панувала особлива атмосфера. Адже в цей складний час діти не стоять осторонь тих подій, що відбуваються в державі – в конкурсі художньої самодіяльності юні таланти заявили про свою громадянську позицію.  

Впродовж дня на стадіоні коледжу  тривали конкурсні змагання. Юні лісівники за слідами розпізнавали звірів, за плодами та насінням – рослини, виявляли свої знання та вміння з ґрунтознавства та лісової таксації.

Михайло Купневич, учень Словечанського шкільного лісництва зізнається, що йому брати участь у цих змаганнях – особливо відповідально, адже в цьому коледжі навчався і його дідусь, і батько. Тому він має продовжити сімейну традицію і в жодному разі не підвести своїх батьків.

Боротьба за першість , як завше, була досить напруженою. Та перемогу все ж отримали представники Ємільчинського шкільного лісництва, а юні лісівники з Баранівки посіли друге місце, третє – малинчани.


#Житомирщина #малин #лісники #зліт
Оголошення
live comments feed...