
говорили-балакали
16:55, 20 жовтня 2014 р.
Квітковий переполох по-житомирськи або велике переселення квіткарів
говорили-балакали
Нещодавно у Житомирському будинку культури відбулися громадські слухання з приводу обговорення питання впорядкування торгівлі квітами в місті Житомирі.
З активом торгуючих квітами відбулося декілька зустрічей, де їм були запропоновані різні місця, куди вони могли б переміститись. Та за результатами переговорів і самих громадських слухань, квіткарі нікуди не пішли і не бажають полишати роками об лаштовані місця.
Рішучі кроки, спрямовані на ліквідацію стихійної торгівлі та впорядкування вулиць Житомира, міською владою здійснюються для забезпечення зручності мешканців міста, продажу в належних умовах якісної та безпечної продукції, дотримання правил з благоустрою, забезпечення рівних умов для суб’єктів господарювання – продавців.
"Ці громадські слухання проводяться з метою вивчення думки громади, обміну своїми позиціями пересічних житомирян. Отож влада міста дуже хоче дізнатися, яка ситуація сьогодні є в місті Житомирі", – звернулась до присутніх на обговореннях начальник департаменту власності і ринкових відносин міської ради Вікторія Краснопір.
Однак, як з'ясувалось, на громадські слухання прийшли в переважній більшості тільки представники квіткарів. Тому як такого діалогу, а тим паче громадських слухань не відбулося. Квіткарі однозначні у своєму рішенні – переходити нікуди не збираються. І на це, за словами їхнього представника, у них є всі підстави. Торговці квітами вже розробили і узгодили із всіма дозвільними службами проект квіткового павільйону, який вони мають намір збудувати.
Для цього на сесії міської ради 18.06.2014 було прийняте відповідне рішення «Про впорядкування торгівлі на вулицях, майданах та тротуарах міста», згідно якого торгівлю на вулицях, майданах і тротуарах, а також в місцях не передбачених для торгівлі, на території міста заборонено.
Рішення прийнято, а міри – ні!
Наш сайт зробив опитування на сайті та поспілкувався безпосередньо з продавцями квітів та жителями міста.
Питання виникло лише одне, яке у жителів міста ставлення до торгівлі квітами на вулиці Небесної Сотні?
Більшість осіб, які залишили свій електронний голос на сайті погодилися з тим, що квіткарів звідти потрібно забрати, центр міста має виглядати достойно (52,4%)
Ми опитали місцевих на Михайлівській і поцікавилися, які їхні думки стосовно цієї ситуації.
Світлана:
«Повинні бути спеціалізовані місця, де можна продавати квіти, у відповідних умовах. Чому ми не продаємо і не купуємо молоко, хліб, крупу в переходах чи у кіосках, бо молоко потрібно зберігати при відповідній температурі, крупу у сухому місці. Так і для продавців квітів потрібні належні умови, де вони зможуть зберігати квіти у воді і теплі, щоб вони зберігалися довше!».
Михайло:
«Постійно купляю квіти коханій дружині, мамі і постійно одна і таж проблема, проблема. Проблема в тому, що якість їх не найкраща, а щоб була хороша якість, квіти належно виглядали їм потрібні умови. Тому я погоджуюся з тим, що для квіткарів потрібно побудувати павільйон. Чому у місті є м’ясний, фруктовий павільйон а квіткового немає? Бо у нашій країні завжди так, хто дарує людям радість і «пахучий» позитив нічого, а тим хто проплатив усі двері відкриті».
Олександра:
«Ми усі переживаємо не найлегші часи, але потрібно завжди знаходити нотку позитиву. У такий прохолодний період такий позитив дарують нам яскраві кольори квітів, які продають квіткарі, права яких притискають. Я згодна з тим, що для «квіткових фей», що дарують нам пахучий аромат варто побудувати павільйон».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
01:57, Вчора
14:58, Сьогодні
live comments feed...