• Головна
  • Засуджений «довічник» з Бердичівської колонії переміг у Міжнародному художньому конкурсі
фото
09:20, 21 жовтня 2014 р.

Засуджений «довічник» з Бердичівської колонії переміг у Міжнародному художньому конкурсі

фото

Засуджений до довічного позбавлення волі Григорій Суліменко, який відбуває покарання у Бердичівській виправній колонії (№70), став переможцем VІ Міжнародного «Конкурсу без кордонів!».

Про це 0412 повідомила прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Конкурс проводився в ході реалізації Благодійних проектів Міжнародної асоціації ЮНЕСКО, проекту фонду «В ім’я життя на Землі!», програми фонду «Майстерня творчості». Варто зазначити, що до участі залучалися всі бажаючі, без територіальних, вікових, національних і релігійних обмежень, професіонали та любителі, що проживають на будь-якому континенті.

Григорій Суліменко відправив на конкурс картину, написану олійними фарбами, яка і посіла перше місце. Заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області полковник внутрішньої служби Анатолій Бобриньов передав переможцю художнього конкурсу іменний сертифікат учасника, медаль за перше місце та цінний подарунок.

Крім переможця А.А. Бобриньов також відзначив інших двох учасників конкурсу – засуджених Олександра Савченка та
Руслана Ганошенка, які теж отримали сертифікати учасників.

За словами Анатолія Бобриньова, участь у таких заходах позитивно впливає на кругозір засуджених, адже допомагає побачити світ очима мистецтва, систематична зайнятість творчістю також дає змогу позбуватись стресових станів та відволікатись від повсякденності, що теж є дуже корисним для людської психіки в умовах обмеження свободи.

2(16)3(10)4(6)

#Бердичів #засуджений #конкурс #міжнародний рівень #художник
Оголошення
live comments feed...