• Головна
  • З яким намірами йдуть до Верховної Ради обранці з Житомирщини з'ясовуватиме громадський рух Чесно
відкриті зустрічі
09:02, 21 жовтня 2014 р.

З яким намірами йдуть до Верховної Ради обранці з Житомирщини з'ясовуватиме громадський рух Чесно

відкриті зустрічі

 Громадський рух ЧЕСНО на Житомирщині, в рамках програми «Чесна Рада», проводить публічні та відкриті зустрічі з кандидатами в народні депутати до Верховної Ради України VIII скликання.

Кандидатам в народні депутати, на паритетній основі, надаються рівноправні можливості дати відповіді на низку запитань підготовлених рухом ЧЕСНО в присутності медіа.

Вже сьогодні виборці та громадськість мають чітко знати, з яким намірами йдуть до Верховної Ради обранці з Житомирщини, які ролі та функції будуть виконувати в разі обрання народними депутатами!

Зустрічі з кандидатами в депутати до Верховної Ради України виборчого округу № 67 ( з центром в Чуднові) відбудеться сьогодні 21 жовтня (вівторок) 2014 року о 11.00 за адресою: м. Житомир, майдан Корольова, 12, прес-клуб на 2-му поверху.

Після спілкування з модераторами руху ЧЕСНО в режимі запитання-відповідь журналісти зможуть також задати запитання на будь яку тематику.

В рамках зустрічі кандидатам в народні депутати України буде запропоновано підписати МЕМОРАНДУМ про співпрацю з громадським рухом ЧЕСНО в якому висунуто низку загальноприйнятних громадських вимог до майбутніх народних обранців.

#Житомир #67 округ #парламент #вибори #чесно #чесна рада
Оголошення
live comments feed...