• Головна
  • На Житомирщині організовано системну роботу щодо підтримки вимушених переселенців
15:29, 21 жовтня 2014 р.

На Житомирщині організовано системну роботу щодо підтримки вимушених переселенців

З метою підтримки громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, в області організовано відповідну роботу. Зокрема, як повідомляє департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, працює «гаряча лінія» для вимушених переселенців, дзвінки від яких фіксуються та опрацьовуються, створено обласний координаційний штаб, засідання якого відбуваються під керівництвом голови обласної державної адміністрації.

За оперативними даними, на 17 жовтня до Житомирської області прибуло 4780 внутрішньо переміщених осіб, з них з Донецької та Луганської областей – 4553, з АР Крим – 226 осіб.

До управлінь праці та соціального захисту населення області для отримання державної соціальної допомоги звернулося 45 осіб, які приїхали з АР Крим та м. Севастополя, і 528 – з Донецької і Луганської областей. З них 39 заявникам, що прибули з АР Крим, та 455 – з Донецької і Луганської областей за новим місцем проживання призначено державну допомогу.

Проведено виплату 39 громадянам з АР Крим та 204 громадянам з Донецької та Луганської областей.

Районними координаційними штабами, обласним осередком Товариства Червоного Хреста та волонтерськими організаціями налагоджена робота щодо надання тимчасово переселеним громадянам гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, ліків, засобів гігієни, дитячих речей, іграшок тощо.

У кожному районі при територіальних центрах соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян створено банк одягу, який забезпечує потребу вимушених переселенців при переході на осінньо-зимовий період.

#Житомир #переселенці #підтримка
Оголошення
live comments feed...