• Головна
  • У Житомирі відбудеться перший етап Всеукраїнського фестивалю команд КВН «ЖАРТ 2014»
КВН
16:02, 21 жовтня 2014 р.

У Житомирі відбудеться перший етап Всеукраїнського фестивалю команд КВН «ЖАРТ 2014»

КВН

22 жовтня 2014 року в приміщенні Житомирського державного технологічного університету відбудеться перший етап Всеукраїнського фестивалю команд КВН «ЖАРТ 2014», а саме гра першокурсників навчальних закладів м. Житомира.

Початком нового сезону вважається проведення Всеукраїнського фестивалю команд КВН «ЖАРТ 2014», цього року цей фестиваль відбудеться 24 жовтня 2014 року в приміщенні Житомирської облдержтелерадіокомпанії.

Одним з найважливіших завдань для України є громадянське, національно-патріотичне виховання дітей та молоді, зокрема їх залучення до процесу інтеграції України до світової спільноти.

Як показав час, однією з найулюбленіших та найпопулярніших форм творчої діяльності молоді є КВН. «Житомирський КВН» це молодіжна громадська організація, яка об’єднує молодь з усіх регіонів нашої області, яка є постійним учасником в складі команд КВН та глядачами, а це понад 1000 людей.

Основною метою діяльності організації є розвиток та поширення КВНівського руху в Житомирській області; пошук талановитих, творчих виконавців та колективів; створення сприятливих умов для діяльності, розвитку та реалізації творчого потенціалу команд КВН; пропаганда творчості самобутніх молодіжних колективів Житомирщини.

Оригінальний жанр, сучасний формат, доступна форма творчості, популярність бренду об'єднує велику кількість учасників і глядачів з багатьох регіонів нашої області. Кожен захід, гра чи просто виступ вимагає від учасників вивільнення творчого потенціалу, акторської майстерності, авторського бачення і режисерського підходу до організації сценічного продукту; тож кожен, хто пройшов через Клуб Веселих і Найкмітливіших ніколи не буде пасивним в будь-якій сфері своєї життєдіяльності.

#Житомир #КВН #фестиваль #жарт #ЖДТУ,
Оголошення
live comments feed...