• Головна
  • Бердичівська міліція розпочала розслідування за фактом підкупу виборців
15:01, 22 жовтня 2014 р.

Бердичівська міліція розпочала розслідування за фактом підкупу виборців

21 жовтня до Бердичівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл району соціальні працівники під час відвідування одиноких людей похилого віку роздавали пакети з продуктами від імені одного з кандидатів у народні обранці.

Під час перевірки наявної інформації працівники міліції з’ясували, що подія мала місце у перших числах жовтня в одному із сіл Бердичівського району. У ході опитування місцевого населення, окремі літні жителі підтвердили, що отримували продукти харчування нібито від імені кандидата у народні депутати України.

У подальшому соціальний працівник повідомив, що отримав пакунки в якості благодійної допомоги для передачі літнім пенсіонерам з метою передвиборчої агітації.

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права…) Кримінального кодексу України. У рамках розпочатого кримінального провадження триває подальша перевірка.

Загалом, за минулу добу до органів внутрішніх справ надійшло 8 повідомлень про події, пов’язані з можливим порушенням виборчого законодавства, а за час перебігу виборчої кампанії в області до чергових частин органів внутрішніх справ надійшло понад  чотирьох десятків повідомлень щодо можливих порушень законодавства. Кожний факт ретельно перевіряється. Наразі за 12 з них розпочато кримінальні провадження, одне з яких уже направлено до суду. По іншим фактам  триває досудове розслідування.

#Бердичів #підкуп #виборці #кандидат #розслідування,
Оголошення
live comments feed...