• Головна
  • Люстрація сміттєвими баками: під стінами Житомирського Господарського суду люди влаштували мітинг
фото
14:09, 22 жовтня 2014 р.

Люстрація сміттєвими баками: під стінами Житомирського Господарського суду люди влаштували мітинг

фото

Сьогодні, 22 жовтня під стінами Житомирського адміністративного суду відбувся мітинг протесту з вимогою люструвати суддів, які приймають незаконні, на думку мітингувальників, рішення.

Понад триста людей з плакатами чекають закінчення чергового суду. Мітингувальники впевнені, що за допомогою продажних суддів нечисті на руку люди намагаються нажитися за рахунок підприємства «Житомирські ласощі».

Люди тримали в руках плакати «Люстрація Франовской», «Пані Франовская - перестаньте тиснути на суддів», «Липського разом з Франовской під люстрацію» тощо.

Як розповів голова наглядової ради  «ЖЛ» Ігор Бойко: "Сьогоднішня акція є мирним протестом проти корумпованих суддів, які лютують і тупають ногами у кабінетах, бо ми не даємо хабарів. Чергові судові засідання, залякування - з нас годі."

До цього «Житомирські ласощі» вже стикалися з різними судовими рішеннями, які брали не зовсім законні рішення «на користь третіх осіб».

Також до ганку підкотили кілька сміттєвих баків з наклейками «люстрація», такими ж наклейками обклеїли вхід в будівлю суду.

У смітник нікого не вкидали, однак, повідомили, що люстрація повинна починатись з судової влади.

Нагадаємо, що за даними сайту Житомирського апеляційного адміністративного суду Франовская Катерина Сергіївна - голова цього суду.

#Житомир #адмінсуд #мітинг #Житомирські ласощі,
Оголошення
live comments feed...