• Головна
  • Завтра у Житомирі передадуть 10 зразків спеціальної техніки для потреб особового складу
16:39, 22 жовтня 2014 р.

Завтра у Житомирі передадуть 10 зразків спеціальної техніки для потреб особового складу

23 жовтня у Житомирі по вулиці Київське шосе 42, на базі об’єднаного Центру електрогазового та автотехнічного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України, буде передаватися біля 10 зразків автомобільної та спеціальної техніки для потреб особового складу, котрий виконує завдання на сході країни.

З березня 2014 року особовим складом Центру знято зі зберігання та поставлено у війська після проведення технічного обслуговування 803 одиниці техніки. Відновлено 462 одиниці техніки, з них 165 одиниць виїзними бригадами в Канатово, Донецьку, Рівному, Яворові, Старокостянтинові, Чугуїві та 177 одиниць в Краматорську. Також проведено бронювання 2 автомобілів УРАЛ-4320 та передано в 95 окрему аеромобільну бригаду.

Варто зазначити, що особовий склад частини, в першу чергу водії, постійно задіяні для переміщення озброєння та військової техніки в інтересах всіх родів військ Збройних Сил. І саме завдячуючи їх мужності, терпінню та витривалості було перебазовано 52 літаки МІГ-29 з анексованого Криму (з аеродромів Бельбек та Кіровське ) на материкову Україну.

Об'єднаний Центр електрогазового та автотехнічного забезпечення, де командиром заслужений працівник транспорту України полковник Ярослав Лерман призначений для накопичення та утримання автомобільної і спеціальної техніки, електрогазового, автомобільного майна, проведення видобутку спец-газів для потреб частин ПС ЗС України, проведення поточного та середнього ремонту автомобільної – спеціальної техніки, капітального ремонту агрегатів в ППД та силами виїзних бригад. Крім того, проведення повного комплексу консерваційних робіт із застосуванням встановлених методів захисту від оточуючого середовища на техніці та майні, яке підлягає різним термінам зберігання.

#Житомир #автомобільна техніка #спеціальна техніка #передача #особовий склад
Оголошення
live comments feed...