• Головна
  • Житомирські претенедентки на «Королеву ЖДТУ 2014» найвродливіші та найкмітливіші
фото
16:04, 22 жовтня 2014 р.

Житомирські претенедентки на «Королеву ЖДТУ 2014» найвродливіші та найкмітливіші

фото

Скільки у людини основних органів чуття? Скільки холодних кольорів у веселці? Скільки на Землі материків починаються на букву «А»? Яке взуття в вогні робиться і з ніг не знімається? Ці та багато інших питань на кмітливість поставили житомирським красунням. 21 жовтня в кавярні "+Кава" відбувся інтелектуальний конкурс серед учасниць конкурсу краси "Королева ЖДТУ 2014".

За звання найрозумнішої конкурсантки змагалися 16 красунь, які виступатимуть на фіналі конкурсу Королева ЖДТУ 2014".

Конкурсанткам необхідно було дати письмові відповіді на математичні питання, усно відповісти на запитання від організатора конкурсу - Світлани Невмержицької. Окрім того, кожна з учасниць отримала додаткове запитання від гостей заходу.

Вирішальними бонусними балами стали відповіді учасниць на нелегкі запитання від одного з членів жюрі - Віталія Ковтушенка.

Дівчата блискуче справилися зі своєю задачею та ще раз довели , що учасниці конкурсу не лише вродливі, а й розумні.

Переможницею інтелектального конкурсу стала учасниця під номером 9 - Бриж Катерина, яка отримує додатковий бал, що зараховується до загальних балів, виставлених членами жюрі на фіналі конкурсу "Королева ЖДТУ 2014". Деякі учасниці також отримують додаткових пів бала: №2 Галіна Людмила, №3 Голушко Тетяна, №7 Шевчук Ірина, №10 Шевчук Юлія.

Фотозвіт з перед-показу  та інтелектуальний конкурс можна переглянути у нашому фотозвіті.

Нагадаємо, що 02 листопада о 18:00 в Облмуздрамтеатрі відбудеться конкурс краси кмітливості і таланту "Королева ЖДТУ 2014".

За звання найкрасивішої студентки Житомирського державного технологічного університету змагатимуться 16 дівчат. Кожна учасниця отримає чудові подарунки та нагороди, але найголовнішим призом стане не тільки корона, стрічка та подарунки, - переможниця конкурсу автоматично потрапляє на фінал одного з найголовніших конкурсів краси в Житомирській області - "СтудМіс Житомира 2015" та отримає змогу позмагатися за участь у всеукраїнському конкурсі краси "СтудМіс України 2015", переможниця якого представлятиме нашу країну на всесвітньому конкурсі краси "World Miss University".

Крім того сайт 0412 оголошує фотоконкурс за звання "Міс інтернет симпатія" інтернет-видання.

Віддати свій голос фаворитці вже можна тут.

Замовити білети на фінал конкурсу можна за номером 063 620 42 20

#Житомир #королева полісся #конкурс краси #інтелект
Оголошення
live comments feed...