• Головна
  • У Житомирі відкрили «Кабінет людини літнього віку»
13:02, 23 жовтня 2014 р.

У Житомирі відкрили «Кабінет людини літнього віку»

21 жовтня  у приміщенні КП «Аптека №127» відбулося відкриття "Кабінету людини літнього віку". Даний захід проходив  в рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «60+ Кардіо».
 
На урочистому відкритті були присутні заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, голова правління Асоціації превентивної та антиейджинг медицини Ольга Барна, завідувач комунального підприємства «Аптека №127» м. Житомира Владислав Козловський, представники Житомирського інституту медсестринства, громада міста.
Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Заступник Житомирського міського голови О.Бочковський наголосив: «У місті нараховується близько 80 тисяч пенсіонерів. Багато з них мають серцеві захворювання та пов’язані з цим недуги. Це перший подібний кабінет в Житомирі, і це гарний та важливий проект – консультації можуть попередити розвиток хвороби».
 
За словами завідувача КП «Аптека №127» Владислава Козловського кабінет  надаватиме безкоштовні послуги, призначення лікарських засобів не відбуватиметься.
 
«Кабінет є діагностичним, ми повинні надати людині основні характеристики її здоров’я, а далі у нас є інші медичні заклади, де лікарі мають право призначати лікарські препарати. Тут ми тільки направляємо», - зауважив Владислав Козловський.
 
Голова правління Асоціації превентивної та антиейджинг медицини Ольга Барна зазначила: «Серцеві захворювання – це причина №1 смертності, інвалідності серед дорослого населення це захворювання, з яким треба боротися. Відкриття таких кабінетів - це пошук шляхів, як дожити до активного довголіття».
 
У «Кабінеті літнього віку» прийматиме лікар-кардіолог, який визначатиме фактор ризику серцево-судинних захворювань: вимірюватиме тиск, вагу та зріст людини. У разі наявності ризику людині, що звернулася за консультацією, буде видана відповідна анкета.
#Житомир #кабінет літньої людини #відкриття #Бочковський
Оголошення
live comments feed...