• Головна
  • Житомирські податківці провели лекцію для громадських організацій
круглий стіл
17:19, 23 жовтня 2014 р.

Житомирські податківці провели лекцію для громадських організацій

круглий стіл

Від сміттєвих баків за круглий стіл для співпраці вирішили перейти керівництво міської податкової інспекції та громадські організації Житомирщини.

Учора представники різних громадських організацій зустрілись із в.о.начальника Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Лілією Сковлюк та начальником управління оподаткування та контролю об'єктів та операцій Олександром Конончуком.

Люди, які відстоюють інтереси народу, мали багато претензій до роботи податкової, а також внесли конкретні пропозиції, аби налагодити дійсно справедливу співпрацю.

Головною темою зустрічі стало прозорість та чесність оподаткування, а також унеможливлення реалізації схем мінімізації та ухилення від податків.

Лілія Миколаївна Сковлюк  почала із лекції про роботу та завдання податкової інспекції, розповіла про позитивні тенденції роботи податкової у місті Житомирі та ріст планових показників у вересні.

При цьому у громадських активістів виникли притензії та запитання по контролю оподаткування. Вони зауважили, що якщо податкова надасть дійсні докази на так званних "схемників" чи "тіньовиків", то усі громадські організації надаватимуть свою підтримку на стороні податкової.

По контролю ж зійшлись на думці налагодження механізму Громадської ради при податковій, яка сьогодні не діє. По роботі створення такої Громадської ради податківці запевнили проінформувати 27 жовтня.

#Житомир #податкова #круглий стіл #громадські організації
Оголошення
live comments feed...