• Головна
  • За рік на Житомирщині не розслідуваними залишаються майже 8 тисяч кримінальних проваджень, - прокуратура
засідання
09:43, 24 жовтня 2014 р.

За рік на Житомирщині не розслідуваними залишаються майже 8 тисяч кримінальних проваджень, - прокуратура

засідання

 23 жовтня, у прокуратурі області під головуванням прокурора області Дмитра Лубчука відбулося розширене засідання колегії, на якій обговорено стан додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні.

Про це інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Відкриваючи засідання колегії, прокурор області Дмитро Лубчук наголосив, що забезпечення конституційних прав і свобод громадян є одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури.

Він зазначив, що за новим Кримінальним процесуальним кодексом України, який діє вже майже два роки, широко використовується інститут угод у кримінальному процесі. Зокрема, укладання угод про визнання винуватості або про примирення сприяють швидкому та оперативному досудовому слідству, а також судовому розгляду. На даний час кількість направлених до суду обвинувальних актів з угодами зросла порівняно з початком року майже на 5 %.

У той же час, зауважив прокурор області, попри вжиті заходи щодо забезпечення конституційних прав у кримінальному провадженні, недоліки в організації розслідування усунено не повністю.

«Поточного року органами внутрішніх справ області закінчено понад 16 тисяч кримінальних проваджень. Проте не розслідуваними залишаються ще майже 8 тисяч проваджень, що не може не викликати занепокоєння», - наголосив Дмитро Лубчук.

З аналітичною доповіддю виступив заступник прокурора області Михайло Семенька, який детальніше розповів про стан додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні.

Підсумовуючи роботу колегії, прокурор області Дмитро Лубчук окреслив головні завдання та заходи, спрямовані на вдосконалення роботи на цьому напрямі та усунення виявлених недоліків.

У роботі колегії взяли участь керівники правоохоронних та контролюючих органів області, прокурори районів, міста Житомира, прирівняні до них прокурори, керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області.

#Житомирщина #кримінальні провадження #розслідування #прокуратура #Дмитро Лубчук
Оголошення
live comments feed...