• Головна
  • Близько 4 тисяч військових з Житомирщини голосуватимуть в зоні АТО
10:05, 24 жовтня 2014 р.

Близько 4 тисяч військових з Житомирщини голосуватимуть в зоні АТО

За інформацією командирів військових частин 26 жовтня 2014 року буде організовано і проведено участь у голосуванні військовослужбовцями, що перебувають поза місцем дислокації.

Близько 1 тисячі військових з 95-ої Житомирської окремої аеромобільної бригади голосуватимуть на 2-х виборчих дільницях; близько 1,5 тисячі військовослужбовців 30-ої окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського – на 5-ти виборчих дільницях; близько 1 тисячі військових 26-ої Бердичівської артилерійської бригади – на 5-ти виборчих дільницях і близько 350 військових з 10-го батальйону територіальної оборони Житомирської області – на 2-х виборчих дільницях.

Керівник області наголосив, що для військовослужбовців з Житомирщини в зоні АТО будуть створені всі належні умови для їх волевиявлення. Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

Крім того, на базі Житомирського військового госпіталю голосуватиме 66 поранених учасників АТО, які наразі там лікуються та проходять реабілітацію.

Військовослужбовці, які знаходяться в пунктах постійної дислокації, будуть здійснювати голосування на виборчих дільницях за адресою прописки військових частин: у п’яти містах обласного значення та 12 районах області.

#АТО #вибори #військові #Житомирщина
Оголошення
live comments feed...