• Головна
  • Люстрація сміттєвими баками: під стінами Житомирського адміністративного суду люди влаштували мітинг
10:25, 24 жовтня 2014 р.

Люстрація сміттєвими баками: під стінами Житомирського адміністративного суду люди влаштували мітинг

22 жовтня під стінами Житомирського апеляційного адміністративного суду відбувся мітинг протесту з вимогою люструвати суддів, які приймають незаконні, на думку мітингувальників, рішення.

Мітингувальники впевнені, що за допомогою продажних суддів, нечисті на руку люди намагаються нажитися за рахунок одного з бюджетоутворюючих підприємств міста – житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ».

Понад триста людей з плакатами прийшли на  чергове засідання суду, аби висловити обурення роботою голови  Житомирського апеляційного адміністративного суду Франовської Катерини Сергіївни.

Люди тримали в руках плакати «Люстрація Франовськой», «Пані Франовская - перестаньте тиснути на суддів», «Липського разом з Франовской під люстрацію» тощо.

Як розповів голова наглядової ради  «ЖЛ» Ігор Бойко: "Сьогоднішня акція є мирним протестом проти корумпованих суддів, які лютують і тупають ногами у кабінетах, бо ми не даємо хабарів. Чергові судові засідання, залякування - з нас годі."

Так голова наглядової ради ТДВ «ЖЛ» Ігор Бойко розповів, що на підприємстві перевірки від пенсійного фонду проходили після офіційних підтверджень по заборгованості. І під час перевірки дивним чином з’являлись борги підприємства, яких раніше не було.

Низка судових процесів супроводжувалась й різними тисками, й навіть залякуванням.

При цьому «ЖЛ» вже стикалися з різними судовими рішеннями, які брали не зовсім законні рішення «на користь третіх осіб». За усіма справами й стоїть пані Катерина Франовська, яка виконує вказівки свого вищого керівництва в особі замісника генерального прокурора Олега Бачуна.


Як попередження, до ганку адмінбудівлі підкотили кілька сміттєвих баків з наклейками «люстрація», такими ж наклейками обклеїли вхід в будівлю суду. У сміттєві контейнери нікого не вкинули, але при подальшому розкладі й перебігу обставин працівники підприємства налаштовані більш ніж рішуче.

Люди повідомили, що люстрація повинна починатись з судової влади, а саме з Франовської, до якої мають «теплі» почуття, які готові постійно висловлювати. Мусимо повідомити, що засідання суду було перенесено у зв’язку з непередбачуваним втручанням у справу прокурора, який виявився не ознайомлений з матеріалами справи.

Будемо й надалі повідомляти про перебіг ситуації...

#Житомир #ЖЛ #мітинг #адміністративний суд #Франовська,
Оголошення
live comments feed...