• Головна
  • Житомирські лісівники передали на схід БРДМ
11:19, 24 жовтня 2014 р.

Житомирські лісівники передали на схід БРДМ

Бойова розвідувально-дозорна машина, на якій білокоровицькі лісівники охороняли ліси від порушників, поїхала до Словянська.

Про це 0412 повідомили в прес-службі ЖОУЛМГ.

На запитання, чи не шкода розлучатися з такою машиною, головний лісничий Білокоровицького лісгоспу Олександр Тараканець відповідає:

    Машини не шкода. Шкода людей, які гинуть. Нехай вона стане в пригоді нашим колегам, яким зараз дуже нелегко.

Олевський район завжди був проблемним у відношенні лісопорушень, тому в 2011 році для найкращої ефективності проведення рейдів лісовій охороні було придбано військову техніку -  БРДМ-2. На цій машині   бригада мала можливість проїхати по бездоріжжю, подолати водні перепони і перекрити дорогу лісокрадам, які в основному використовують для цих цілей потужні автомобілі.

Впродовж 3 років рейдова бригада з 6 осіб патрулювала лісові масиви північних районів Житомирщини і кількість самовільних рубок за цей час суттєво зменшилась.

    Передаємо ми цю техніку безоплатно з балансу нашого підприємства на баланс Словянського лісгоспу Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства, - додає Олександр Тараканець. - Там вона зараз більше потрібна.

#Житомир #лісівники #словянськ #бойова машина
Оголошення
live comments feed...