• Головна
  • На Житомирщині голосуватимуть 572 переселенці, а процес виборів контролюватимуть понад 600 спостерігачів
11:42, 24 жовтня 2014 р.

На Житомирщині голосуватимуть 572 переселенці, а процес виборів контролюватимуть понад 600 спостерігачів

В облдержадміністрації 23 жовтня відбулася прес-конференція голови облдержадміністрації Сергія Машковського та силових структур області, на якій доповідали про стан підготовки Житомирщини до проведення виборів до Верховної Ради України.

Наразі в регіоні зареєстровано 667 офіційних спостерігачів, які контролюватимуть процес волевиявлення жителів Житомирської області. Крім того, 26 жовтня на виборчих комісіях буде присутній 21 спостерігач з іноземних держав. На Житомирщині працюватимуть міжнародні спостерігачі з Канади, Чехії, Великобританії, в тому числі й українські громадські організації. Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

На території області проживає 3064 переселенці, які мають право голосувати. Для волевиявлення 26 жовтня 2014 року на Житомирщині зареєструвалося 572 вимушених переселенці.

Робота з організаційного забезпечення підготовки позачергових виборів народних депутатів України триває і знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації та інших керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

#Житомирщина #переселенці #вибори,
Оголошення
live comments feed...