
11:42, 24 жовтня 2014 р.
На Житомирщині голосуватимуть 572 переселенці, а процес виборів контролюватимуть понад 600 спостерігачів
В облдержадміністрації 23 жовтня відбулася прес-конференція голови облдержадміністрації Сергія Машковського та силових структур області, на якій доповідали про стан підготовки Житомирщини до проведення виборів до Верховної Ради України.
Наразі в регіоні зареєстровано 667 офіційних спостерігачів, які контролюватимуть процес волевиявлення жителів Житомирської області. Крім того, 26 жовтня на виборчих комісіях буде присутній 21 спостерігач з іноземних держав. На Житомирщині працюватимуть міжнародні спостерігачі з Канади, Чехії, Великобританії, в тому числі й українські громадські організації. Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.
На території області проживає 3064 переселенці, які мають право голосувати. Для волевиявлення 26 жовтня 2014 року на Житомирщині зареєструвалося 572 вимушених переселенці.
Робота з організаційного забезпечення підготовки позачергових виборів народних депутатів України триває і знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації та інших керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де жителі Житомира купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
13:55
19 серпня
18:41
16 серпня
16:26
16 серпня
Оголошення
13:00, 20 серпня
12:56, 20 серпня
13:50, Вчора
09:05, Сьогодні
