18:00
24 липня
У Житомирі на сьогодні лічильниками обладнано дуже малу кількість будинків, каже заступник начальника управління житлового господарства Леонід Іваненко:
«У нас в місті лише 8 відсотків будинків обладнанні лічильниками води і тепла. Зараз ми займаємось розробкою проекту для решти будинків, які не обладнані лічильниками»
Проте, реальністю ці проекти стануть лише в тому разі, якщо у держави знайдуться гроші на обладнання житлових будинків приладами обліку. На сьогодні в Житомирі в комунальній власності знаходиться 1529 будинків.