• Головна
  • На Житомирщині посадовець погорів на схемі отримання хабарів
викриття
15:16, 24 жовтня 2014 р.

На Житомирщині посадовець погорів на схемі отримання хабарів

викриття

У Житомирській області співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність провідного спеціаліста Державної фітосанітарної інспекції, який запровадив схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від представників суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за безперешкодне оформлення документів для експорту декоративного каміння.

Про це інформує прес-група УСБ України в Житомирській області.

Встановлено, що з початку цього року посадовець вимагав від представників підприємств-експортерів винагороду за проходження фітосанітарного контролю спеціальної тари, у якій при перевезенні автотранспортом поміщаються блоки габро та лабрадориту,. За кожний штамп відповідності санітарним вимогам на одній автотранспортній накладній посадовець вимагав 100 гривень.

Наразі правоохоронцями задокументовано 25 епізодів протиправної діяльності посадовця.

Розслідування у кримінальному провадженні, розслідуваному слідчими УМВС України в Житомирській області, завершено, правопорушнику інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Загалом з початку року за матеріалами Управління СБ України в Житомирській області зареєстровано 20 кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінально-караної корупції, з них 11 – за фактами вимагання й одержання неправомірної вигоди. Складено і направлено до суду 24 адміністративні протоколи про вчинення корупційних правопорушень, за результатами розгляду 15 з них судами прийнято рішення щодо накладення на правопорушників штрафних санкцій.

#Житомир #посадовець #фітоінспекція #хабарі #викриття #СБУ
Оголошення
live comments feed...