• Головна
  • Усе на металобрухт: у Житомирі викрили «збирача» каналізаційних кришок (РЕЗОНАНС)
викрадачі люків
11:03, 27 жовтня 2014 р.

Усе на металобрухт: у Житомирі викрили «збирача» каналізаційних кришок (РЕЗОНАНС)

викрадачі люків

Вже не вперше мешканців Житомира турбує ситуація з каналізаційними люками. На сайт 0412.ua чимало надходило скарг, що каналізації накриті гранітними плитами, дошками (ба, навіть фанерою!), або ж зовсім повна відсутність каналізаційних кришок. Неодноразово ця тема піднімалась на 

Сайт 0412 з відповідним зверненням щодо ситуації звернувся до міськради. Міськрада разом з представниками КП "Житомирводоканал" відреагували на запит сайту та надали наступну відповідь:

 "Повідомляємо, що дійсно, в період з 15.06.14 по 25.06.14 року на території міста невідомими викрадено значну кількість кришок оглядових колодязів (32 кришки) на міських інженерних мережах. Ця ситуація негативно вплинула на фінансовий стан комунальних підприємств, так як вартість одного комплекту люка з кришкою складає 1200,0 грн", - йдеться у листі-відповіді.

І ось справа знайшла логічну роз'язку.

Дирекція комунального підприємства повідомила до міліції про крадіжки кришок каналізаційних люків відразу на семи вулицях обласного центру. Дільничні інспектори встановили причетність до кримінальних діянь одного з місцевих жителів.

24 жовтня до Житомирського МВ УМВС надійшло відношення дирекції КП «Житомирводоканал» про те, що упродовж літнього періоду в м. Житомирі на вулицях Короленка, Чапаєва, Саєнка, Слобідській, Мануільського, Київській, Домбровського невідомим викрадено кришки каналізаційних люків. Загальна сума завданого збитку становить майже 14,5 тис. гривень.

З’ясовуючи всі обставини правопорушення, дільничні інспектори встановлено, що до крадіжок причетний непрацюючий раніше судимий 57-річний житель м. Житомира. Чоловік також визнав свою вину.

Нині триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. У ході його проведення встановлюються місця реалізації викраденого.

Щож до ситуації "дірок" на вулицях Чапаєва, Хлібній та Лесі Українки, то усі кришки на даних об'єктах знову на місці.

Варто зазначити, що в Житомирі є багато проблемних місць з люками. І якщо ви побачили відсутність каналізаційних кришок, або ж аварійність люків звертайтесь за довідкою  1580, або ж до сайту 0412.ua (тел.: (0412) 46-72-17, 067 718-91-32).

Ось яскравий приклад, як, можливо, чиєсь життя не стало під загрозою каналізації.

#Житомир #каналізаційні люки #загроза #каналізаційні кришки #ЖЕК #викрадання,
Оголошення
live comments feed...