• Головна
  • У Радомишлі відзначили Покрову співочим українським фестивалем (ФОТО)
Покрова у Радомислі
13:33, 27 жовтня 2014 р.

У Радомишлі відзначили Покрову співочим українським фестивалем (ФОТО)

Покрова у Радомислі

18 жовтня у Замку-музеї Радомисль відбувся перший щорічний фестиваль "Покрова в Радомислі".

Однією із цілей, яку поставили перед собою організатори фестивалю було збереження та популяризація української історії, культури та традицій серед дітей та юнацтва. І можна з впевненістю сказати, що вони її досягли. Адже чимало представників молодого покоління були не лише серед учасників, але й серед гостей заходу.

«Український народ демонструє світовій спільноті проводячи мистецькі фестивалі, арт-виставки, концерти свою незламність та силу духу. Адже народ, який пам’ятає та шанує свою історію ніколи не буде поневоленим», - зазначила директор Замку-музею Радомисль Людмила Желонкіна.

Священик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Олександр Стахурський відкриваючи культурний захід поблагословив усіх учасників та гостей свята на добрі діла в ім'я України.

Участь у фестивалі прийняли такі колективи як:

  • «Берегиня», с. Будичани, Чуднівський р-н, керівник - Ольга Варгалюк;
  • «Вінець», м. Бердичів, керівник - Лариса Куліченко;
  • «Джерельце», м. Житомир, керівник - Ангеліна Нестерова;
  • «Надвечір’я», с. Бежів, Черняхівський р-н керівник - Євгенія Мацієвська;
  • «Ордана», м.Новоград-Волинський керівник - Віра Матвійчук.

Гості замку отримали чудову можливість ознайомитися із родинно-побутовими та родинно-обрядовими піснями, що представлені в репертуарі колективів. Зокрема, у концертній залі замку співали колискових, дівоцьких та весільних пісень. І звісно не обійшлося без дитячих ігор та забав. А ще враховуючи, що Покрова здавна була покровителькою українського війська звучали і народні козацькі пісні, а також пісні Січових Стрільців та воїнів УПА.

У перерві між виступами колективів у всіх бажаючих була можливість відвідати майстер-класи з народних танців та взяти участь у цікавих забавах та іграх.
 1414394222_01414394222_11414394222_2

#Радомишль #покрова #фестиваль #Радомисль #замок
Оголошення
live comments feed...