• Головна
  • Житомир отримав понад 64 млн.грн субвенції з держбюджету
16:52, 28 жовтня 2014 р.

Житомир отримав понад 64 млн.грн субвенції з держбюджету

Рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 28 жовтня 2014 року спрямування внесено зміни до спеціального фонду міського бюджету 2014 року.
 
Як повідомила заступник директора департаменту бюджету і фінансів міської ради Діна Прохорчук, місту Житомиру з державного бюджету виділено 64762008,48 грн.48 коп. на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що виникла в зв’язку з невідповідністю фактичної вартості та затвердженого тарифу.
Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
Ці кошти будуть спрямовані комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго». Це дасть можливість погасити станом на 1 липня поточного року увесь борг підприємства за газ, що виник у 2012-2014 роках через невідповідність тарифів і фактичної вартості послуг.

В.о.міського голови Любов Цимбалюк зазначила, що терміновість прийняття даного рішення було необхідним, оскільки частину субвенції Житомир отримав уже вчора.

Також вона зауважила: «Ми постійно працюємо над питанням погашення боргу у повному обсязі. Але погашення різниці в тарифах – питання, яке має вирішити держава. І зараз із державного бюджету надійшли кошти для покриття цих витрат».
#Житомир #субвенції #виконком #бюджет
Оголошення
live comments feed...