• Головна
  • Поранених житомирських бійців успішно лікують у вінницькому медичному центрі
11:17, 29 жовтня 2014 р.

Поранених житомирських бійців успішно лікують у вінницькому медичному центрі

Медичну реабілітацію житомирські бійці - учасники антитерористичної операції - проходять у лікувальних закладах, розташованих не тільки у Житомирській області, а й за її межами.

Так багато військовослужбовців 95-ої Житомирської окремої аеромобільної бригади та 30-ої окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського лікуються і відновлюють своє здоров’я у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі. Зокрема, хворі хірургічного та терапевтичного профілів оздоровлюються у фізіотерапевтичній клініці, лікування у якій проводиться на основі природних факторів з широким застосуванням бальнеологічних, фізіотерапевтичних, нетрадиційних та реабілітаційних комплексів, методів та методик. Для лікування та реабілітації військовиків використовуються, зокрема, електро-, магніто-, світло-, грязелікування, лазеро-, механо-, баротерапія, ЛФК.

Протягом 2014 року у вінницькому центрі впроваджено вісім нових методик для лікування бійців, які під час виконання завдання на сході країни отримали кульові та мінновибухові поранення, черепно-мозкові травми, різноманітні переломи.

#Житомир #військові #реабілітація #Вінниця #госпіталь
Оголошення
live comments feed...