• Головна
  • У ЖДУ імені Івана Франка підсумують результати співпраці з науковцями з Німеччини
15:13, 29 жовтня 2014 р.

У ЖДУ імені Івана Франка підсумують результати співпраці з науковцями з Німеччини

30 жовтня 2014 року 0 14.00 у 17 ауд. ННІ іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка підведуть підсумки перебування в університеті викладачів з Німеччини - проф. Юргена Гіллесгайма та доктора Кароліни Шпренгер.

Протягом тижня в ННІ іноземної філології університету у рамках діяльності «Brecht-Zentrum» університету двоє викладачів з Німеччини проф. Юрген Гіллесгайм та доктор Кароліна Шпренгер читали студентам і викладачам інституту серію лекцій за творчістю Бертольта Брехта.

Керівник Брехтівського науково-дослідного центру (м. Берлін) професор Юрген Гіллесгайм і доктор Кароліна Шпренгер вже давно стали друзями ЖДУ імені Івана Франка, долучившись до публікацій у науковому журналі «Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка». Цього разу вони приїхали з унікальним подарунком для «Brecht-Zentrum»: екземпляром газети «Die ERHTE», яку зі своїми приятелями власноруч виготовив 15-річний Брехт-школяр. Цінність подарованої газети полягає у тому, що у світі залишись лише два примірники: один знаходиться у Ауксбурзі, де народився письменник, а другий примірник від нині знаходиться в Житомирському державному університеті. Зауважимо, що навіть у Національному брехтівському архіві в Берліні (Німеччина) немає примірників даної газети.

Під час заходу ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух розповість про основні досягнення університету у співпраці з науковцями з Німеччини. Зокрема, що аспірант ЖДУ імені Івана Франка, режисер Петро Авраменко незабаром поїде до театру м. Ауксбург на стажування.

#Житомир #ЖДУ #Німеччина #науковці
Оголошення
live comments feed...