• Головна
  • У Житомирі пройшов семінар з питань захисту конкуренції
семінар-нарада
15:46, 29 жовтня 2014 р.

У Житомирі пройшов семінар з питань захисту конкуренції

семінар-нарада
29 жовтня 2014 року у сесійній залі міської ради відбувся семінар-нарада з питань захисту конкуренції за участю голови Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Безсмертного О.В., заступників міського голови, керівників комунальних підприємств та представників виконавчих органів міської ради.

Зокрема, Олександр Безсмертний поінформував присутніх про функції та структуру обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Також йшлося про адвокатування конкуренції, антикорупційні дії та приклади усунення недобросовісної конкуренції.

«У першу чергу діяльність відділення спрямована на захист та розвиток конкуренції, на соціально важливих ринках згідно з пріоритетами Антимонопольного комітету України на 2014 рік, зокрема, у сфері приєднання об’єктів замовника до мереж електро-, газопостачання, проведенні досліджень ринків», - зазначив О.Безсмертний.

Також він поінформував, що на розгляд відділення надійшло 66 заяв про порушення, порушено 39 справ про захист економічної конкуренції, 33 порушень припинено шляхом прийняття рішень про застосування передбаченої законом відповідальності або шляхом надання рекомендацій стосовно припинення дій (бездіяльності), які містили ознаки порушень.

У продовження семінару у кабінеті в.о.міського голови Любові Цимбалюк відбулася нарада з окремих питань взаємодії Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та виконавчим комітетом міської ради.

«Ми постійно співпрацюємо з територіальним відділенням Антимонопольного комітету України. Завжди отримуємо фахову консультацію та оцінку тих чи інших проектів документів», - зазначила в.о.міського голови Любов Цимбалюк.
#Житомир #міськрада #антимонопольний комітет #конкуренція
Оголошення
live comments feed...