• Головна
  • Студенти і викладачі Житомирського університету стажуються в Чехії, Польщі та Ірландії
11:26, 30 жовтня 2014 р.

Студенти і викладачі Житомирського університету стажуються в Чехії, Польщі та Ірландії

Вже з 1 листопада розпочинається новий набір на участь в програмі академічних обмінів «Erasmus Mundus ACTIVE», що передбачає безкоштовне стажування й навчання для студентів і викладачів технічних вузах у закордонних закладах освіти протягом 2015-2016 років.

Зважаючи на це, Житомирський державний технологічний університет підсумовує свої досягнення у цьому проекті за минулий рік, адже четверо його представників матимуть можливість навчатися в Ірландії, Польщі та Чехі.

Зокрема, відповідно до  результатів конкурсного відбору  цьогоріч навчання у Варшавському політехнічному університеті  вже розпочала  студентка гірничо-екологічного факультету, спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Юлія Лебедєва.   Участь в  «Erasmus Mundus ACTIVE» дозволяє їй перебувати там до червня 2015 року із покриттям певних витрат, передбачених програмою.

Короткострокове місячне стажування в Дублінському технологічному пройшла Марія Байда   - провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та аналізу за видами економічної діяльності.  Протягом  вказаного часу  вона відвідала  міжнародну конференцію, присвячену   темі інтернаціоналізації в вищій освіті,  а також ряд семінарів з міжнародних освітніх програм. Байда співпрацювала з Др. Мареком Ребовим, який активно займається питаннями академічної  мобільності науковців. Крім   цього, вона  мала змогу зустрітися з провідними спеціалістами в галузі викладання іноземних мов і побувати на  заняттях в Міжнародному коледжі Kaplan  й опрацювати значну кількість сучасних публікацій в галузі професійної підготовки англомовних спеціалістів з метою доопрацювання дисертаційного дослідження.

З листопада  на шість місяців   в Чеському технічному університеті стажуватися відправляється доцент кафедри розробки родовищ корисних копалин ім. проф. Бакка М.Т. гірничо-екологічного факультету Валентин Коробійчук.

Водночас із січня 2015 року стажування розпочинається у Варшавському політехнічному університеті і в Ігора Коробійчука, який наразі працює доцентом кафедри автоматизованого управління технологічними процесами та комп’ютерних технологій, факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Житомирського державного технологічного університету.

#Житомир #ЖДТУ #студенти #стажування #Польща #Чехія #Ірландія
Оголошення
live comments feed...