• Головна
  • У Житомирі пройшли випробування перших українських безпілотників
випробування
12:05, 30 жовтня 2014 р.

У Житомирі пройшли випробування перших українських безпілотників

випробування

29 жовтня п’ять українських компаній провели випробування власних безпілотних літальних авіаційних комплексів (надалі – БпАК). Координували тестові польоти Державний концерн «Укроборонпром», Науковий центр ГШ ЗСУ на базі НВК Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова. 

Про це повідомляє сайт "Укробонпрому".

Рішення провести випробування прийняли на Міжвідомчій нараді за участі Апарату РНБО України, Концерну, Міноборони, ГШ ЗСУ та інших військових формувань, а також представників вищих навчальних закладів, виробників БпАК. Сторони обговорили питання вітчизняного розроблення та серійного виробництва безпілотників в Україні на підприємствах ДК «Укроборонпром».

Узагальнені результати випробувань, аналіз та пропозиції будуть в стислі терміни надіслані до Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Також планується в другій декаді листопада провести науково-практичну конференцію.

Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Олександр Стеценко зазначив, що нині в Україні існує потенціал для створення власних БпАК  тактичного, і оперативно-тактичного призначення, а в перспективі – ще й стратегічного.

#Житомир #інститут Корольова #випробування #укроборонпром #безпілотники
Оголошення
live comments feed...