• Головна
  • У Житомирі дитина ледь не впала з вікна багатоповерхівки, поки батько спав п'яний
13:48, 30 жовтня 2014 р.

У Житомирі дитина ледь не впала з вікна багатоповерхівки, поки батько спав п'яний

4-річного Сашка на зовнішньому підвіконні третього поверху житомирської висотки побачили випадкові перехожі. На щастя, поряд опинилися і патрульні міліціонери, які й зняли дитину з вікна у квартирі, де у той час спав п’яний батько. 

Про це 0412 повідомили в СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Людей, які з’юрмилися біля багатоповерхівки та щось викрикували, ще здалеку помітив піший наряд патрульної служби міліції. Правоохоронці пришвидшили крок  у напрямку зібрання, аби дізнатися, у чому справа. Як виявилося вже за хвилину, поспішали недарма. Від того, що показали їм люди, холонуло серце.

– На третьому поверсі на балконі було відчинене вікно, а під ним ззовні, ухопившись за металевий утримувач мотузок для сушки білизни, на  виступі нижньої рами ледве стояв маленький хлопчик. Він розгублено посміхався переляканому натовпу, - розповідає інспектор патрульної служби Максим Гетьман.

Відтак, не гаючи жодної секунди, правоохоронці забігли у під’їзд будинку і без труднощів знайшли необхідну квартиру. Виявилося, двері до неї були зачинені зсередини, тож жінка, яка проживає по-сусідству, як раз принесла інструменти, аби їх відчинити. Вже за декілька хвилин замок піддався, і правоохоронці кинулися у квартиру на балкон, за яким перебувала дитина.

Хлопчика обережно підняли і повернули усередину кімнати. Зі слів врятованого патрульні дізналися, що його звати Сашком і йому 4 рочки. А до вікна поліз, бо дуже кортіло на прогулянку у двір. Мама кудись пішла, а татко зачинив двері.

Як на подив, тут же на дивані у квартирі безпробудним сном спав батько дитини, а також, як виявилося згодом, і його товариш. Спали тяжким нетверезим сном. Про це свідчили пусті пляшки з-під оковитої.

Правоохоронці таки розбудили чоловіка і ще якийсь час намагалися достукатися до його свідомості, розповідаючи про те, як його син опинився за крок від біди. Горе-батько лише струснув хмільною головою. Міліціонери зателефонували Сашковій матері й сповістили її про пригоду. Вона пообіцялась бути якнайшвидше, проте з’явилася лише за півтори години.

Увесь цей час урятований хлопчик залюбки спілкувався з міліціонерами, з цікавістю розглядав службові радіостанції і спецзасоби.

– Це дуже розумний, комунікабельний і допитливий хлопчик. Залишати його на батька, який перебував у неадекватному стані, було неможливо. Ми повідомили про подію чергового по Житомирському міськвідділу міліції і чекали на матір, - продовжує патрульний Мирослав Літвінчук.

У свою чергу, працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Житомирського міськвідділу міліції розповіли, що ця сім’я неодноразово потрапляла у поле зору правоохоронців і перебуває на обліку у відповідній службі міськради.

Нині вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дитини. Проте, куди важливіше, чи усвідомлять ці люди, що дитина з їхньої вини знаходилася за крок до непоправної трагедії, і чи відчують таки батьківську відповідальність за маленьке життя. Певне, це покаже час. Поки ж міліціонери взяли горе-батьків під особливо пильний нагляд.

А до Сашка, який знайшов в обличчях своїх рятівників нових друзів, навідуються, аби пересвідчитися, що з дитиною все гаразд.

#Житомир #багатоповерхівка #дитина #вікно
Оголошення
live comments feed...