• Головна
  • «Королівський інцест» по-бердичівськи
08:00, 20 липня 2011 р.

«Королівський інцест» по-бердичівськи

Випадок, що стався недавно в одному з сіл Бердичівського району й досі не вкладається в головах простих мешканців. Прізвища і імена я змінив, називати населений пункт не буду. В маленьких селах люди один одного знають, а речі, про які йтиме мова, інакше, як свинством назвати не можна. Жила собі в селі С. звичайна сім’я. Коли була робота в колгоспі, а потім на сільгосппідприємстві, батько сімейства Микола працював, не шкодуючи сил, щоб прогодувати родину.

Проте настали інші часи. Колгоспи розвалилися, умілі руки Миколи стали нікому не потрібні. Перебивався випадковими заробітками, порався на городі і все сильніше впадав в нудьгу. Врешті-решт в перервах між роботою і безробіттям починав пиячити. І в результаті перетворився на такого собі наполовину здичавілого селянина, який класно може лише дві речі робити:клепати діточок та самогон відрами хлистати. В період безробіття навіть декілька книг прочитав. Знайшов на горищі хатини серію книг Моріса Дрюона «Прокляті королі» і прочитав майже всі. Не забуватимемо, що колись наш народ вважався освідченим. Ось і залишилися від батьків деякі книжки. Але не дарма існує приказка -«застав дурня Богу молитись». Зі всього чтива він детально запам’ятав лише те, кого «любили» і з ким спали французькі королі та знатні дворяни.

Цими «глибокими пізнаннями в історії» деколи дуже дивував своїх товаришів по чарці. Ну уявіть собі мізансцену - після моря випитого самогону хтось почне розповідати про інтимне життя всяких там Людовиків. Цікаво? Звичайно, тим більше, коли розмова заходить про інцест серед ясновельможних осіб, що був колись «в моді», і інших збоченнях типу гомосексуальних зв’язків. Мужики сиділи мовчки, слухали розповіді про чуже життя, мрійливо дивлячись в куток сараю, де з ранку «розминалися» спиртним. Кожен теж мріяв мати декількох фавориток, а не сварливу бабу в хаті та купу діточок, яких в умовах кризи дуже проблематично ростити і «доводити до пуття».

Врешті-решт Олені, дружині Миколи набридло бачити його вічно п’яну фізіономію. Тим більше, що після випитого чоловіка тягнуло на любощі. А спати з п’яною «худобиною» - це себе не поважати. Тож, не дивлячись на наявність дітей, подружжя розлучилося. Через проблеми з житлом залишилися жити в одному будинку. Грошей теж не було, щоб десь кімнатку знімати «годувальникові». Врешті-решт навіть чоловік-п’яничка в господарстві пригодиться. В перервах між запоями він був роботящий, і город догляне, і будинок, і жодною роботою негребуватиме. Якби вона постійно у Миколи була, хто зна, може він би взявся за розум і знову став «ударником капіталістичної праці». Жаліючи свого колишнього, жінка зрідка навіть «спала» з ним. А то ще перебереться деінде, до якоїсь молодиці хто по господарству клопотати буде. Старша донька Анютка, поки батьки сварилися та мирилися, потихеньку підростала. Оскільки удома завжди був «великий театр» постійно втікала то до подружок, а часом і до парубків на сінник цілуватися. Тут одного дня цноту і втратила. Вічно п’яний татусь все частіше кидав хтиві погляди на свою дочку. У алкоголіків дуже часто немає жодних гальм в голові, не кажучи вже про моральні принципи. Ну яка тут мораль, якщо батько «ні бе, ні ме» сказати не може. Одного дня Анютка прибігла додому раніше. Тато сидів трохи під мухою, але не зовсім п’яний. -А що дочура, чи не зайнятися нам королівським інцестом?- запитав він в сімнадцятирічної Анютки. Ну звідки сільській дівчині знати, що це таке. Ось і дала згоду.

Адже, погодьтеся, як загадково звучить - «королівський інцест». Майже як «ваша сигара, сер!» А батько тим часом, як рівній, налив їй склянку самогону, собі - небагато. Вона як солдат, великими ковтками поглинала випивку і їй стало добре і спокійно. І навіть трохи весело. Врешті-решт вона не витримала і запитала про цей самий «королівський інцест». «Годувальник» узяв її за руку і повів в спальню. Там, немов граючи, роздяг дівчину і «приступив до справи». Від несподіванки вона майже не чинила опір і п’янючий батько здійснив з нею статевий акт.

Чесно кажучи, не хочеться зараз говорити про мораль, просто залишається дивуватися, до якої міри може деградувати за допомогою безробіття і горілки чоловік. Деколи його і людиною-то назвати не хочеться. Як часто «злягався» після цього Микола з рідною дочкою? Ся таємниця покрита мороком і нам не відома. Анютка терпляче ублажала татка, боячись батьківського гніву, нікому про «королівський інцест» не розповідала. Одного дня мати прийшла з роботи раніше і застукала колишнього чоловіка з донькою, вони якраз в ліжку «перекидалися». Жінка тут же помчала в міліцію і написала заяву на екс-чоловіка, що він насилує доньку. Побачивши, що йому буде непереливки, «статевий гігант» здався властям. Поки йшло слідство, посидів в холодній. Не залишилися в стороні від цього «ЧП» і працівники Бердичівської райдержадміністрації. З Анею багато працювали працівники районної служби у справах дітей, соціальні працівники, психологи. А начальник цієї самої служби у справах дітей Олександр Хоренко навіть місце Ані виклопотав в Житомирському коледжі, де готують кухарів. Дівчина в бесіді з ним якось сказала, що хоче бути кухарем. Здавалося б, все налагодилося і колишня наложниця татуся дістала можливість почати нове життя, без «королівського інцеста» в сараї.

Після сього випадку прошло більше року. Зустрівшись з одним з колишніх товаришів по роботі в райдержадміністрації, поцікавився подальшою долею тата насильника і його доньки. ..Як тут не пригадати про загадкову слов’янську душу? Річ у тому, що Олена заяву про згвалтування з міліції забрала. Мовляв, «без годувальника» господарство тягнути не під силу. Отже, зеки у в’язниці навіть покарати Миколу, як слід, не змогли. Всі ми знаємо, що роблять з педофілами і насильниками на зоні. Краще про це вголос не говорити. Анютка навчання в коледжі закинула і повернулася додому. Так і живе колишня сім’я під одним дахом. І хто знає, що там відбувається? Таємниця, покрита мороком. Одні сусіди говорять, що Микола одумався і став «хорошим». Інші стверджують, що бухає по-колишньому. Ну, а істина десь посередині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...