• Головна
  • У Бердичеві замінували приміщення ОВК № 63, що базувалось у міськвиконкомі
09:06, 31 жовтня 2014 р.

У Бердичеві замінували приміщення ОВК № 63, що базувалось у міськвиконкомі

Повідомлення про можливий вибух у Бердичівському міськвиконкомі, де розташована окружна виборча комісія округу №63, на щастя, виявилося неправдивим. Нині міліція встановлюєособу автора анонімного дзвінка. Водночас заходи з охоронивиборчої документації, що зберігається у будівлі, значно посилено.

30 жовтня до Бердичівського МВ УМВС надійшло анонімне телефоннеповідомлення про можливий вибух у приміщенні мерії. Чоловік, якийзателефонував о 13.25 на лінію «102» та не назвався, повідомив, що закілька годин у будівлі міськвиконкому станеться вибух.

На місці події працювали слідчо-оперативні групи міськвідділу та УМВС, атакож експерти вибухотехнічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Правоохоронці здійснили першочерговізапобіжні заходи: з приміщення міськвиконкому було негайно евакуйованоблизько 100 громадян, тимчасово обмежили доступ на потенційнонебезпечну територію.

Попередня правова кваліфікація події - ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдивеповідомлення про загрозу безпеці громадян…) Кримінального кодексуУкраїни. Працівники міліції з’ясували, що анонімний дзвінок було здійснено звуличного таксофону. Тривають заходи щодо встановлення особи автораанонімного повідомлення. Відповідно до чинного законодавства, його діїкараються позбавленням волі на термін від 2 до 6 років.

– Приміщення, відведені у будівлі для роботи окружної виборчої комісії,опечатані ще з минулої доби у присутності членів комісії та взяті підцілодобову охорону. Нині ж для упередження будь-якої небезпеки охоронупосилено, також залучено сили і засоби Державної служби з надзвичайнихситуацій, - повідомив начальник Бердичівського МВ УМВС Роман Зайцев.

#Бердичів #міськвиконком #ОВК #заміновано,
Оголошення
live comments feed...