• Головна
  • У Житомирі зникла 11-річна школярка
увага розшук
10:01, 31 жовтня 2014 р.

У Житомирі зникла 11-річна школярка

увага розшук
Юна житомирянка, яка ще вдень пішла на прогулянку, увечері не повернулася додому. Правоохоронці, до яких батьки звернулись пізньої години, знайшли школярку наступного ранку. Виявилося, що вона заночувала у нової подруги, вигадавши історію про відсутність вдома дорослих.

Про те, що зникла 11-річна донька, до Житомирського міськвідділу міліції повідомила мати. Жінка розповіла, що дівчинка близько 15.00 пішла на зустріч з подружками, однак увечері не повернулася.

Працівники міліції негайно розпочали заходи щодо розшуку зниклої. Вони перевірили розважальні та торгівельні заклади, закинуті будівлі та інші місця, де могла б залишитися дитина. Разом із батьками відвідали та розпитали також її подруг та однокласників про те, де могла б бути школярка.

Зрештою правоохоронці дізналися, що у дівчини нещодавно з’явилася нова подруга. До неї додому вони й направилися.

- Наші припущення виявилися правильними: зникла дійсно залишилася на ніч у своєї нової знайомої, - розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Житомирського МВ УМВС Леонід Дяченко. – Вранці, коли ми завітали до її квартири, дівчатка спокійно снідали, а господарі навіть не підозрювали, що їх гостю розшукують.

Мама дівчинки, яка прихистила дитину на ніч, була впевнена, що її батьки поїхали з міста та знають, що їх донька ночуватиме у подруги. Саме таку історію розповіла їй юна гостя та навіть переконала жінку, що ні в неї, ні в батьків мобільних телефонів немає, а відтак перевірити правдивість її слів вона не змогла.

Нині школярку передано мамі. Працівники міліції провели з родиною профілактичну роботу та сподіваються, що у подальшому таких неприємностей у них не трапиться.

Правоохоронці зазначають, що дорослі мають пам’ятати про особисту відповідальність за життя та здоров’я дітей. Тому юних слід вчити елементарним правилам безпечної поведінки в різних ситуаціях. Дитина має знати, кому з дорослих можна довіритись, розповісти про власні проблеми та отримати допомогу. Захищеною є та дитина, яка знає, як поводити себе в незвичній ситуації.

Також варто знати деякі правила: у разі, якщо дитина вчасно не з’явилася додому і ніхто не знає про її місце знаходження, необхідно негайно звернутися до міліції.

Окрім того, якщо ви помітили на вулиці, у крамниці чи іншому громадському місці дитину, яка явно перебуває без супроводу дорослих, варто поцікавитися, де її батьки. Бажано перевірити версію, яку розповідає неповнолітній, адже з певних причин це не завжди може бути правдою. У разі підозри, що підліток займається бродяжництвом, негайно повідомте у міліцію за телефоном «102». Не будьте байдужими до дитячої долі!
#Житомир #школярка #11 років #зникнення
Оголошення
live comments feed...