• Головна
  • Житомирян застерігають про вибухонебезпечні предмети
застереження
10:58, 14 жовтня 2014 р.

Житомирян застерігають про вибухонебезпечні предмети

застереження

Заступник начальника Житомирського міського відділу  У ДСНС України у Житомирській області, Юрій Ващенко застережив жителів області про небезпечні знахідки часів війни.

За Житомирщиною історично закріпилася слава «партизанського краю». Ліси, які складають понад 60 відсотків території області, традиційно були прихистком для тих, хто боронив рідні землі від ворогів. Тож екосистеми зберегли пам’ять про ті бої у вигляді авіаційних бомб, снарядів, мін та гранат.

Ще досі жителі нашої області подеколи знаходять під час відпочинку в лісі ці небезпечні речі. Та не всі знають, що потрібно робити при виявленні вибухонебезпечного предмету.

Слід пам’ятати, що брати вибухонебезпечний предмет у руки, переносити його, кидати у вогонь, розбирати тощо категорично забороняється.

Не кожен може самостійно впізнати у підозрілому предметі снаряд чи міну. Тому, не намагайтеся самотужки ідентифікувати знайдений вами предмет. При виявленні останнього позначте місце знаходження підозрілої речі, встановіть орієнтири, які добре видимі здалеку. Це може бути простий шматок червоної чи іншої яскравої матерії. Одразу після цього повідомте про знахідку рятувальників, військовий комісаріат чи міліцію. При цьому чітко вкажіть місце, на якому було виявлено даний предмет, свою адресу та телефон для можливості отримання піротехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій необхідної додаткової інформації.

І головне: пам’ятайте: у разі надзвичайної ситуації слід телефонувати за номером 101.

Оголошення
live comments feed...