• Головна
  • Коростень передав до Слов'янська сучасну міні-котельню
допомога
12:38, 31 жовтня 2014 р.

Коростень передав до Слов'янська сучасну міні-котельню

допомога

30 жовтня  на центральній площі міста Коростеня, що на Житомирщині, відбулася передача гуманітарної допомоги  жителям міста Слов’янська Донецької області. Делегації Слов’янська,  яка прибула до Коростеня на чолі із секретарем міської ради Олегом Зонтовим, було передано модульний теплогенератор ТМ 400 (на 400 м2).

Цю сучасну міні-котельню,  яка буде застосована для опалення дитячого садка у Слов’янську, виготовив  трудовий колектив «Коростенського заводу теплотехнічного обладнання».  Його керівник Олег Головійчук сказав, що це не перша допомога, яку відправляє громада Коростеня на схід України. І надалі продовжуватиме підтримувати  матеріально і морально  українських воїнів, які беруть участь в АТО, допомагатиме у відбудові населених пунктів Донбасу. Про це запевнили і керівники інших підприємств, які вже планують, зокрема,  допомогти  будівельними матеріалами.

Під час зустрічі з делегацією Слов’янська міський голова Коростеня Володимир Москаленко згадав і про те, як після аварії на Чорнобильській АЕС, від якої постраждав і Коростень, дітей турботливо приймали  в оздоровчих таборах   в Луганську, Слов’янську та багатьох інших містах. Нині ж коростенці розміщують понад 400 тимчасових переселенців, підставляють плече у відновленні міст сходу України, адже усі ми єдина країна – саме такі слова звучали на зустрічі. Секретар Слов’янської міськради Олег Зонтов подякував за  дуже потрібний місту подарунок. І сказав, що вартість його велика, і вимірюється не тільки в коштах, а й у тому душевному теплі, бажанні допомогти  мешканцям сходу України, яке проявила громада міста.

#Коростень #Словянськ #гуманітарна допомога #котельні
Оголошення
live comments feed...