• Головна
  • Мешканці Житомирщини можуть безкоштовно отримати патріотичну картку “Слава Україні” у кожному відділеннні ПриватБанку нашої області
Реклама
12:10, 31 жовтня 2014 р.

Мешканці Житомирщини можуть безкоштовно отримати патріотичну картку “Слава Україні” у кожному відділеннні ПриватБанку нашої області

Реклама

Зовсім недавно ПриватБанк розпочав випуск безкоштовних карток з патріотичним дизайном “Слава Україні”. Лише за перший місяць видачі синьо-жовтих карток у відділеннях ПриватБанку на Житомирщині власниками патріотичної картки стали більше 1500 тисячі мешканців нашої області.

“Приємним є те, що наші клієнти запитують про картку патріота, хочуть замінити уже існуючі картки на на синьо-жовту “Слава Україні”, - відзначає директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв. -  Разом із зміною дизайну картки “Універсальна” на патріотичний ми змінили і лозунг нашої компанії - “ПриватБанк - банк для тих, хто любить Україну”. У такий спосіб ми сьогодні виражаємо свою громадянську позицію, приналежність до українського народу і любов до Батьківщини”.

Картка із індивідуальним дизайном “Слава Україні” стане чудовим подарунком близькій людині. Її можна використовувати у комплекті із зарплатною картою.

Оформити карту патріота можна навіть  якщо ви поки не є клієнтом нашого банку.

Спеціально для патріотів ПриватБанк створив сторінку в інтернеті “Love Ukraine”, де можна знайти відповіді на поширені питання щодо нової картки ПриватБанку. Також на цій інтернет-сторінці з’являється інформація про новинки та цікавинки пов’язані із карткою патріота. Так, нещодавно на Ukrainian Fashion Week та Фестивалі “У пошуках made in Ukraine!” було презентовано картку “Слава Україні”, а кожен хто фотографувався на фоні стенду у патріотичних кольорах отримував нову картку ПриватБанку в подарунок.

“Відтепер картка “Слава Україні” є своєрідним “паспортом” нашого клієнта, основним продуктом, який допоможе більш вигідно користуватися банківськими послугами, - каже директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв. - Як зберігати на картці особисті кошти і отримувати на них відсотки, як заробляти бонуси при купівлях, як користуватися кредитом і не платити комісій, здійснювати купівлі частинами, отримувати банківські послуги і не відвідувати відділення, швидко та непомітно накопичувати гроші - відповіді на ці та більше питань отримує кожен власник картки “Слава Україні” від ПриватБанку”.

Сьогодні у Житомирській області працюють 68 відділень ПриватБанку.  Встановлено та обслуговується понад 2500 платіжних POS-терміналів, з них із програмою Бонус+ - 1250. Працює 550 терміналів самообслуговування та банкоматів. Здійснити покупки за допомогою “Оплати частинами” можна у більш як 600 магазинах області. Власниками карток “Універсальна” ПриватБанку є 260 000 мешканців Житомирщини. За неповний місяць жителі регіону безкоштовно оформили 1500 карток “Слава Україні”. Заробітну плату на картки ПриватБанку сьогодні отримують більше 110 тис. наших земляків.

Последние новости
Оголошення
live comments feed...