• Головна
  • Усі райони Житомирської області подали заявки на участь у проекті ЄС
15:39, 31 жовтня 2014 р.

Усі райони Житомирської області подали заявки на участь у проекті ЄС

Для участі у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» подали заявки всі 23 райони Житомирської області.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

Наразі триває етап відбору, у результаті якого будуть визначені 8 районів, у кожному з яких буде йти робота з 4 об’єктами – всього 32 проекти.

Третя фаза спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» стартувала у Житомирі ще 29 вересня. Враховуючи суспільно-політичну ситуацію в країні, проект зменшив навантаження на бюджет до 25%.

Отже, фінансування у реалізацію мікропроектів складає відтепер 75%, але не більше 10 тис. доларів для звичайних проектів і не більше 15 тис. доларів для інноваційних проектів.

Як повідомив учасникам конференції координатор проекту Олег Процик, проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» працює в Житомирській області з 2008 року. До участі у ньому були залучені 11 районів.

Проект фінансується на 50% Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН в Україні, на 40% - місцевим бюджетом і на 5% - громадою населеного пункту. Упродовж другої фази проекту, яка тривала з 2011 по 2014 роки, було реалізовано 28 мікропроектів на суму 5,9 млн. грн., з яких внесок громади складає 300 тис. грн.

У рамках проекту в селі Садки Житомирського району було відкрито станцію знезалізнення води, у с. Глибочиця Житомирського району закуплено сучасне медичне обладнання для амбулаторії. У дитячому садочку села Тютюнники Чуднівського району встановлено газовий конденсаційний котел, який скорочує споживання газу до 35%, у дитячому садочку с. Тепениця Олевського району та у школі с. Волосівка Чуднівського району встановлені піролізні котли з низьким споживанням палива.

#Житомирщина #проект #ЄС,
Оголошення
live comments feed...