• Головна
  • З початку року інспекторами УДАІ Житомирщини виявлено понад 41,5 тисяч адміністративних правопорушень
прес-конференція
17:38, 31 жовтня 2014 р.

З початку року інспекторами УДАІ Житомирщини виявлено понад 41,5 тисяч адміністративних правопорушень

прес-конференція

Про проблеми безпеки дорожнього руху на автошляхах області та необхідність додаткових навчань водіїв транспортних засобів йшлося на спільній прес-конференції начальника УДАІ Володимира Гриба, представника ГО «Дорожній контроль» Олександра Мацюка та керівника автошколи Житомирської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів Ігоря Гаюка.

Про це 0412 повідомили в СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Аналіз причин та обставин дорожньо-транспортних пригод, вчинених на території області з початку року, свідчить про необхідність вжиття додаткових заходів з убезпечення дорожнього руху як підрозділами УДАІ, так і всіма зацікавленими службами та громадськими організаціями.

Про конкретні кроки Державтоінспекції присутнім доповів керівник підрозділу Володимир Гриб, який повідомив, що з початку року на території області сталося 657 дорожньо-транспортних пригод. Серйозну стурбованість викликає те, що за зазначених обставин загинуло 132 людини та травмовано ще 817.

Володимир Іванович акцентував увагу присутніх на тому, що серед загального масиву причин зареєстрованих дорожньо-транспортних пригод 64 водія перебували у нетверезому стані, ще 16 - перевищили встановлену швидкість руху, 79 – знехтували правилами маневрування, 50 - порушили правила проїзду перехресть, а 37 – правила виїзду на смугу зустрічного руху. Також 25 ДТП сталося з причин порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів тощо.

Відтак Управлінням ДАІ вживаються усі можливі заходи для покращання загального стану безпеки та збереження життя учасників дорожнього руху. Загалом, повідомив Володимир Гриб, з початку року інспекторами УДАІ Житомирщини виявлено понад 41,5 тисяч адміністративних правопорушень на автошляхах області, майже 5 тисяч з них – це керування водіями транспортними засобами у стані сп’яніння.

- Нетверезий водій за кермом – це потенційна небезпека для кожного, хто опиняється поряд, тому вчасне затримання таких безвідповідальних громадян – це, фактично, попередження, майже 5 тисяч ДТП з непередбачуваними наслідками, - наголосив керівник УДАІ.

Відтак реалізація низки соціальних проектів, до яких долучились і підрозділи УДАІ, - це обласні інновації, метою яких є збереження життя людей.

#житомир #Грибан #ДАІ #порушення,
Оголошення
live comments feed...