![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:45, 20 липня 2011 р.
Українські музиканти створили саундтрек до мультфільму про податківців
Популярний R&B дует Тамерлан та Альона Омаргалієва створили саундтрек до мультфільму «Місто мрії», який розповідає школярам про важливість сплати податків. Тамерлан виступив у якості композитора, а Альона стала автором тексту до пісні. Сплати податки та живи спокійно – головна ідея цієї композиції. У ній співається про те, що, якщо ти чесний ти сплачуєш податки, то твоя країна стане кращою, а твоє місто перетвориться у місто мрії, стане чистим, затишним, у ньому ніколи не буде злиднів та метушні.«Ми сподіваємося, що молоді артисти, завдяки сучасній манері співу, будуть зрозумілі підліткам. Тому і запропонували попрацювати над створенням пісні цьому дуету», - повідомили в ДПС України.
Найближчим часом трек з’явиться в ротації радіостанцій, соціальних мережах. У серпні на пісню «Місто мрії» буде знято відео-кліп.
Вже зараз саундтрек у мережі можна прослухати та завантажити перейшовши за гіперпосиланням http://soundcloud.com/prbatteries/ost.
Ініціатором творчого проекту «Місто мрії» став заступник голови ДПС України Олександр Клименко. Для створення сценарію мультфільму «Місто мрії» був організований конкурс – «Країна сплачених податків», де переможцем стала білоруська письменниця Людмила Богданова. Після цього сюжет було допрацьовано професіональним сценаристом-мультиплікатором, однак основна ідея та колорит були збережені.
За сюжетом податковий інспектор Сан Санич Лелеко та його діти за допомогою гри «Місто мрії» потрапляють до казкової країни, де і відбуваються головні пригоди фільму.
Творці «Міста мрії» стверджують, що у ньому не буде комп’ютерних спецефектів – за рекомендацією дитячих психологів мультфільм було вирішено зробити повністю мальованим.
Фільм буде озвучено трьома мовами – російською, українською та англійською. Його хронометраж складатиме 15 хвилин. Режисером «Міста мрії» став Крістіан Коскінін, а сценаристом – Вадим Шинкарьов. Фільм фінансується Асоціацією ветеранів податкової служби, його бюджет склав 350 000 гривень.
Трейлер до «Міста мрії» вже створено – його можна побачити в інтернеті http://www.youtube.com/watch?v=UE-HzWkfPdM. Наразі роботу над «Містом мрії» продовжує команда художників-аніматорів з усіх куточків України, а повна версія картини з’явиться на екранах у жовтні 2011 року.
Медіапідтримку саундтреку до мультфільму «Місто мрій» здійснює Агентство PR Batteries.
Прес-служба ДПА України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
11:49, 16 липня
16:50, 24 липня
16:50, 24 липня
18:55, 18 липня
16:48, 24 липня
live comments feed...