• Головна
  • Громадська думка про роботу міліції – визначальний чинник для оцінки її ефективності
09:30, 21 липня 2011 р.

Громадська думка про роботу міліції – визначальний чинник для оцінки її ефективності

Аналіз результатів оперативно-службової діяльності упродовж І півріччя 2011 року став предметом обговорення на засіданні колегії УМВС України в Житомирській області, що відбулося 20 липня в обласному Управлінні. До участі в ньому були запрошені керівники органів та підрозділів внутрішніх справ, їх заступники, помічники з кадрового забезпечення та очільники слідчих підрозділів.

Робота зібрання розпочалася ознайомленням особового складу із вимогами керівництва Міністерства внутрішніх справ і особисто Міністра щодо першочергових напрямів діяльності міліції та недопущенні фактів порушення обліково-реєстраційної і службової дисципліни, які були поставлені на нещодавній колегії МВС України.

- Стратегія керівництва Міністерства на вдосконалення структури і організації оперативно-службової діяльності міліції впроваджуватиметься паралельно зі змінами критеріїв оцінки роботи, - зазначив начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Івакін, розпочинаючи роботу зібрання. - Тому в найкоротші терміни необхідно активізувати роботу по виявленню збуту наркотиків і причетних до них осіб, їх арешту, вилученню наркотичних засобів з незаконного обігу; боротьбі із злочинністю у сфері службової діяльності, зокрема хабарництвом, а також кримінальною і адміністративною корупцією, захисту бюджетних коштів від розкрадань; розкриттю злочинів минулих років, в першу чергу особливо тяжких і тяжких, зокрема умисних вбивств, фактів збуту наркотиків, злочинів економічної спрямованості.

Загальний аналіз загальнокримінальної ситуації на території області провів начальник Управління карного розшуку УМВС Віктор Бугира, який відзначив зниження їх чисельності, у тому числі умисних тяжких тілесних ушкоджень, крадіжок з квартир, грабежів, розбоїв, вимагань та хуліганств.

Водночас сьогодення спонукає працівників міліції і до пошуків нових ефективних форм та методів протидії злочинності і, зокрема, наркоділкам. Обговоренню ситуації щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту, як мірі запобіжного заходу, збувачів наркотичних засобів була присвячена окрема частина засідання колегії. Працівниками ВБНОН УМВС з початку року виявлено 493 злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків, викрито 150 груп наркозбутчиків, 21 – наркопритон, 2 - нарколабораторії та 2 міжнародних канали постачання наркозасобів на територію області. До кримінальної відповідальності притягнено 317 осіб, 107 з них – за збут, уже заарештовано 63 наркоділків. За оперативними даними з незаконного обігу вилучено 80 кг наркотичних засобів різного гатунку.

Також особлива увага сьогодні правоохоронців області націлена на виявлення економічних зловживань із державними коштами, у тому числі і в сфері житлово-комунального господарства, де уже перші перевірки засвідчують численні порушення.

Підсумовуючи роботу засідання колегії начальник УМВС України в області Юрій Івакін наголосив, що визначальним критерієм роботи міліції є думка населення. Найменший негативний привід, допущений одним працівником, може перекреслити плідну роботу цілого колективу по розкриттю найтяжчого злочину, а тому своєчасний розгляд заяв, прийняття законних рішень, дотримання прав і свобод людини, службової дисципліни у повсякденній діяльності – незмінна вимога до кожного співробітника органів внутрішніх справ.


ВЗГ УМВС України
в Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Подорожі, мистецькі зустрічі — це піклування про здорове сьогодення і майбутнє жителів, — педагог з Житомирщини
Культура
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безлад, відсутність постільної білизни та харчових продуктів: на Житомирщині жінку можуть позбавити батьківських прав
ПОЛІЦІЯ
У Житомирі відкриється виставка молодої місцевої художниці Вероніки Букати
Виставка
Оголошення
live comments feed...