• Головна
  • Житомирщина одна з перших в Україні створила енергетичну дорожню карту
презентація
11:08, 5 листопада 2014 р.

Житомирщина одна з перших в Україні створила енергетичну дорожню карту

презентація

Презентація енергетичної дорожньої карти регіону відбулася 4 листопада під час обласної конференції «Енергонезалежність Житомирської області».

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Сергій Машковський, його перший заступник Геннадій Дмитренко, заступник голови обласної ради Руслан Годований, голови райдержадміністрацій, районних та міських рад, керівники обласних установ і організацій, енергопостачальних та теплопостачальних компаній, виробники енергообладнання, інвестори. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

В умовах зовнішньої енергетичної залежності фактор виваженого і раціонального використання наявних енергетичних ресурсів є одним із визначальних у забезпеченні національної безпеки нашої держави. Саме в ньому фокусуються і проблеми сталого функціонування господарського комплексу області, особливо в осінньо-зимовий період. Тому вирішення питань ощадливого ставлення до споживання традиційних енергоносіїв, залучення до паливного балансу області місцевих відновлюваних енергоресурсів та альтернативних джерел енергії має стати пріоритетним завданням і одним із найважливіших напрямків нашої з вами роботи. На цьому наголосив голова облдержадміністрації на обласній конференції «Енергонезалежність Житомирської області».

Керівник області також наголосив, що енергетична дорожня карта Житомирської області є своєрідним посилом до громади регіону, який свідчить про готовність влади до відкритого та конструктивного діалогу, плідної співпраці.

#Житомир #енергетична дорожня карта #Машковський #презентація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...