• Головна
  • У Житомирі вивчали доступність медичних закладів
засідання
17:26, 6 листопада 2014 р.

У Житомирі вивчали доступність медичних закладів

засідання
6 листопада в прес-центрі міської ради відбулося засідання круглого столу з презентацією підсумків проведення аудиту доступності  послуг медичних закладів м. Житомира людям з інвалідністю.

Відкриваючи засідання, заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, поінформував: «Цього року Житомир увійшов до четвірки пілотних областей, громадські організації яких отримали гранти на проведення аудиту доступності якості медичних послуг та збору і аналізу статистичних даних щодо стану жінок з інвалідністю і проблемами опорно-рухового апарату».
 
Також О.Бочковський зауважив, що за кошти міського бюджету було закуплено гінекологічне крісло-трансформер, інструментальний столик з підігрівом, що дозволяє утримувати інструменти у відповідному температурному режимі, наближеному до температури тіла людини.
 
Даний проект реалізовується Житомирською обласною  організацією  людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім'я» за підтримки програми  USAID «Здоров'я жінок України».
Голова організації, депутат міської ради Неля Ковалюк зазначила:
«У межах наших можливостей, ми ніколи не відмовляємо медичним працівникам у допомозі, ми постійно з ними співпрацюємо. Цією презентацією ми  хочемо вказати на помилки, які треба усунути при реконструкції медичних закладів».
 
Експерт по доступності Володимир Башинський розповів про проблеми людей з обмеженими можливостями, з якими вони стикаються при відвідуванні медичних закладів: відсутність пандусів або їхня невідповідність встановленим нормам, ширина дверей, яка менша за ширину інвалідних візків, відсутність спеціальних парковочних місць для людей-інвалідів, необладнані туалетні кімнати для людей з особливими потребами.
У Житомирі вивчали доступність медичних закладів, фото-1
#Житомир #медичні заклади #люди з інвалідністю #доступність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...