• Головна
  • У Житомирі сімейні лікарі проходили тренінг ЮНІСЕФ по щепленню
пілотний проект
11:56, 7 листопада 2014 р.

У Житомирі сімейні лікарі проходили тренінг ЮНІСЕФ по щепленню

пілотний проект

У рамках пілотного проекту щодо розвитку репродуктивного здоров’я матері і дитини 4-6 листопада лікарі загальної практики та педіатри, фельдшери та медсестри кабінетів щеплень Житомирського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Попільнянського районів та м.Новограда-Волинського взяли участь у тренінгу «Ефективне консультування з питань імунізації для сімейних лікарів», який проходив у Житомирі. Захід проходив за участі головного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Березовського.

Також у тренінгу взяли участь сімейні лікарі та педіатри Івано-Франківської області, центральної дитячої міської лікарні м.Житомира, Житомирського обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини і працівники обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики.

Захід проводився Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, Представництвом Дитячого Фонду ООН (UNISEF) в Україні та за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації.

Трененри проекту Світлана Томенко, Світлана Гончар та Людмила Головень ознайомили медичних працівників області з основами комунікацій в поєднанні із новими знаннями з організації вакцинопрофілактики, зокрема, формування прихильності населення до вакцинації.

За словами фахівців, переважна більшість українських мам позитивно ставляться до вакцинації. Про цю тенденцію свідчать результати анкетувань з питань щеплення, які проводилися у закладах охорони здоров’я, та обізнаність батьків про важливість вакцинації у дітей.

За результатами проведення тренінгу його учасники одержали відповідні сертифікати.

У Житомирі сімейні лікарі проходили тренінг ЮНІСЕФ по щепленню, фото-1
#Житомир #тренінг #щеплення #лікарі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...