• Головна
  • У Житомирі набирає обертів акція «Ехо»
акція
15:45, 10 листопада 2014 р.

У Житомирі набирає обертів акція «Ехо»

акція
З початком листопада у місті стартувала обласна акція «Ехо»,  спрямована на проведення профілактичної та просвітницької роботи з сім’ями, молодими особами та дітьми, які потребують підвищеної  суспільної уваги. Про це поінформували організатори місячника у межах міста – спеціалісти Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
«Перший тиждень увінчався низкою заходів для цільових груп дітей та молоді на базі «Клініки дружньої до молоді», Клубу «Вечірня жіноча гімназія».  Не залишилися поза увагою і діти, які мають проблеми із законом та перебувають  на обліку у Міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції», - зазначає директор Міського центру Ольга Юрченко.

Працівники Центру спільно з інспекторами КВІ організували профілактичну зустріч «Досвід, який змушує задуматися». Учні Житомирського професійно-політехнічного ліцею стали учасниками міні-тренінгу «Перші кроки у самостійному житті… Вчимося аналізувати свої вчинки».

«Головне завдання акції – спрямування роботи на запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, хвороб, що передаються статевим шляхом, привернення уваги до проблем поширення алкоголізму, наркоманії, правопорушень та злочинності у дитячому та молодіжному середовищі та формування відповідального ставлення до власного здоров’я», - зауважила О.Юрченко.
#Житомир #акція #Ехо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...