• Головна
  • У Житомирі проведуть відбірковий тур фестивалю «Червона рута»
15:57, 10 листопада 2014 р.

У Житомирі проведуть відбірковий тур фестивалю «Червона рута»

Відбірковий тур ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» пройде 23 листопада 2014 року  актовій залі Житомирського державного технологічного університету (вул. Черняховського, 103). 

Участь у конкурсі не потребує від учасників жодних вступних внесків. Вхід для глядачів є вільним.

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості, а його виконання – максимально наближене до виконання справжніми носіями традиційної народної культури.

Дирекція фестивалю "Червона рута" приймає заявки-анкети на участь у відбіркових конкурсах. Для того, щоб зареєструватися та отримати статус конкурсанта необхідно взяти форму заявки-анкетина сайті фестивалю «Червона рута»:www.chervonaruta.info. 

У разі бажання прийняти участь, необхідно надіслати заповнену заявку-анкету на електронну адресу: [email protected]в Житомирський обласний Центр народної творчості (м. Житомир, вул. 8 Березня, 5, телефони для довідок: 24-08-86,  24-28-40).

#Житомир #відбірковий тур #червона рута #ЖДТУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...