• Головна
  • Маленькі житомиряни передали українським військовим, які знаходяться на Сході, патріотичні листи і малюнки
фото
09:26, 12 листопада 2014 р.

Маленькі житомиряни передали українським військовим, які знаходяться на Сході, патріотичні листи і малюнки

фото

Учні 4-А класу ЗОШ № 36 імені Я. Домбровського м. Житомира передали військовим одного з дивізіонів 26-ї Бердичівської артилерійської бригади, які зараз знаходяться на Сході України і обороняють нашу державу, листи підтримки і малюнки.

Листи військовим передали в жовтні з допомогою солдата 26-ї Бердичівської артилерійської бригади, житомирського журналіста Олександра Крижанівського, який приїхав в Житомир під час короткострокової відпустки. За словами військового, листи бойовим товаришам вже передав. Військові дякують малечі за підтримку і кажуть, що кожен лист є особливим.

У листах маленькі житомиряни дякували військовим за мужність і героїзм, а також за те, що ті охороняють їхній спокій і спокій їхньої родини, захищають Батьківщину від ворогів. Крім того, бажали українським бійцям перемоги, а головне повернутися живими до своїх рідних і щоб їх беріг Бог.

За словами класного керівника Оксани Петрової, кожна дитина писала в листі те, що вважала за потрібне.

Уривок тексту одного листа передаємо дослівно: «Доброго дня, дорогий солдате! Я живу разом із сестрою. У 8 років я лишився сиротою. І я не хочу, щоб інші діти залишилися без батьків.

Я молю Бога, щоб Ти і твої друзі та інші воїни, які захищають нас і нашу державу, вернулися живими і здоровими в свої домівки. Бажаю вам за ваш героїзм прожити багато років у мирі та злагоді.

Твій подвиг і героїзм, солдате, в наших душах назавжди!», – пише хлопчик Вітя.

Лист1лист2лист5

#Житомир #учні #листи #26 бригада #малюнки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...