• Головна
  • Ситуація на дорогах Житомирщини все ще продовжує залишатися складною
ДАІ інформує
09:16, 13 листопада 2014 р.

Ситуація на дорогах Житомирщини все ще продовжує залишатися складною

ДАІ інформує

Так за десять місяців поточного року в регіоні трапилось 659 ДТП, загинуло 132 громадяни, 817 учасників дорожнього руху отримали травми.

При цьому, як зазначив начальник УДАІ УМВС України в Житомирській області Володимир Гриб, найбільша кількість ДТП, які призводять до трагічних наслідків, трапляються через перевищення водіями безпечної швидкості руху.

- Саме через перевищення швидкості, - повідомив Володимир Іванович, - в цьому році сталося 231 дорожньо-транспортна пригода, в яких 54 людини загинуло та 285 травмовано. Причому, більшість їх відбулася на заміських автодорогах.  З метою зниження аварійності та тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод з причин перевищення швидкості, працівниками ДАІ проводиться комплекс організаційно-практичних заходів «Безпечна швидкість» для проведення додаткової профілактичної роботи серед учасників дорожнього руху. Щоб довести до громадськості ситуації, яка склалась на автошляхах області, працівники ДАІ проводять спільні рейди із представниками засобів масової інформації. Необхідно відмітити неповагу до діючого в дорожній сфері законодавства щодо дотримання швидкісних режимів серед водіїв. Це викликає відповідну реакцію Державтоінспекції. Але ніякі примусові методи не можуть навести більшого порядку на автомагістралях, ніж свідоме виконання вимог Правил дорожнього руху. Саме до цього і закликає Державтоінспекція пропонуючи, при необхідності, щиру допомогу учасникам дорожнього руху.

#Житоирщина #ДАІ #Гриб #ДТП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...