• Головна
  • Не будь байдужим до дитячого серця!!!
15:15, 26 липня 2011 р.

Не будь байдужим до дитячого серця!!!

Як це не сумно, не жорстоко звучить, але людське серце стало таке жорстоке, що відмовитися від рідної дитини стало чимось, на зразок, видалення спаму із соціальних мереж. "Це могло статися будь з ким, лише не зі мною. Чому саме зараз? Так не вчасно. Що робити? Мама не зрозуміє... Ні, зараз не час, можливо пізніше, але точно не зараз..." – мабуть це думки кожної дівчини, яка бачить на тесті на вагітність дві полоски. Але це не привід робити аборт. Більшість людей можуть сказати, що сама винна. Але у такій ситуації може опинитися будь-хто. НІХТО НЕ ЗАСТРАХОВАНИЙ. І дуже важливо, щоб у таку хвилину тебе підтримали.
Саме цим і займається Міжнародний Благодійний Фонд “Місія в Україну”. Тетяна Бортнік, яка пройшла шлях від волонтера фонду до менеджера фонду із зв’язків з громадскістю, розповідає нам про роботу “Місії” на теренах Житомира:

“Коли я зайшла у фойє благодійного фонду «Місія в Україну», що знаходиться на вул. Старовільській 29, я одразу звернула увагу на дві колони, які прикрашені дитячими фотографіями. «Ці портрети відображають напрямки нашої благочинності», – пояснила мені працівник фонду пані Тетяна. «Це найбільш незахищені діти нашого суспільства  діти з інвалідностями, діти-сироти та діти, які б могли ніколи не народитися» – продовжувала вона.
Наприкінці 90-х років, коли засновник Фонду вперше приїхав в Україну, його серце стискалося від болю через великі потреби людей, тяжке життя жінок, що не можуть прогодувати дитину та мусять робити аборт, знедолене життя дітей з інвалідностями, бідність міських лікарень та інтернатів. З великим бажанням допомогти хоча б деяким, він повернувся у Сполученні Штати. Згодом він знову приїхав у Житомир аби знайти тих, чиє серце відкрите до милосердя, і почати доброчинну діяльність. Завдяки роботі Фонду тисячі людей знайшли підтримку та отримали безкоштовну допомогу.
Тиск скрути, болю та ізоляції робить життя дітей з інвалідностями безрадісним існуванням у той час, коли любов, милосердя та турбота мають силу надихнути їх на великі досягнення. З вірою у велику силу любові співробітники фонду організовують для таких дітей заняття з рукоділля, працетерапії, англійської мови, християнської етики, арт-терапії та альтернативного спілкування.
Ось, що говорить про послуги фонду мама Наталія, у якої син народився з дитячим церебральним паралічем: «Вісім років тому до нас прийшла медсестра з «Місії» і сказала, що є така організація, де дбають про діток-інвалідів і їх мам. У мене син, 15 років, ДЦП, не ходить. Нікуди ми не їздили, він спочатку дуже боявся людей, але потім звик, тому що таких людей не любити неможливо, бо вони всією душею, відкритим серцем допомагають нам і нашим діткам. І діти зрозуміли це і з радістю чекають на день, коли приїдуть за нами і привезуть нас сюди, щоб вони спілкувалися із такими дітками, як самі».
Заняття фізичною реабілітацією допомагають дітям здобути нові фізичні можливості.  «Мені сказали, що мій хлопчик буде усе життя лежати – не зможе ані рухатися, ані говорити, але завдяки лікуванню та фізичній реабілітації мій Антон навчився не тільки перевертатися та повзати, але й ходити і навіть бігати» – розповідає про свій досвід одна з мам.
Завдяки проектам соціальної інтеграції та літнім оздоровчим таборам, що проводяться з 2002 року, дітям та молоді з інвалідностями відкривається світ, що існує за порогом їхньої квартири.
«Це рай на землі – найкраща подія року в моєму житті, – розповідає молода дівчина Ірина зі спинномозковою грижею про табір, у який вона потрапила вже вдруге. – Тут ми відчуваємо себе рівними, відкриваємо нові можливості, знаходимо нових друзів та дуже весело проводимо час».
Цього літа завдяки таборам «Місії в Україну» близько 120 дітей та молоді з інвалідностями та близько 100 батьків мали змогу оздоровитися у таборі.
Крім того, окремим напрямком благодійної роботи фонду є допомога жінкам з небажаною вагітністю та проведення сімейних консультацій. «Завдяки підтримці «Місії» я змогла побачити життя новими очами, я народила дитинку, яку дуже сильно люблю. Я навчилася по-новому сприймати кризові ситуації та справлятися з ними» – поділилася враженнями відвідувачка фонду.
У якості профілактичної роботи запобігання небажаній вагітності та іншим видам ризикованої поведінки із старшими учнями шкіл та молоддю співробітники фонду проводять заняття попередження дошлюбних статевих стосунків, венеричних хвороб, наркоманії і алкоголізму.
До того ж діти та молодь з інвалідністю, діти-сироти, а також жінки у кризовій ситуації отримують безкоштовну кваліфіковану допомогу від семи лікарів медичного відділу фонду (педіатра, терапевта, гінеколога, стоматолога, офтальмолога, невролога та ортопеда). «До наших дітей ставлення не дуже позитивне. Якщо це інвалід – то ніхто не хоче мати з нами справи. Мені дуже приємно, що тут лікарі приймають мою дитину з любов’ю і розумінням. І він відчуває це і не боїться приходити на прийом» – відкрила своє серце мама Сергія, хлопчика з розумовою відсталістю.
Також благодійний фонд надає регулярну підтримку медичним обладнанням, інвалідними візками і продуктами харчування дитячим будинкам та інтернатам.
«Місія в Україну» відкрита до співпраці. В її планах поширювати інформацію про внутрішньоутробний розвиток дитини, попереджати ризиковану поведінку молоді,  розвивати можливості медико-соціального реабілітаційного центру для дітей та молоді з інвалідністю. Ми віримо. Що завдяки милосердю та безкорисливості наших волонтерів ми взмозі допомогти змінити на краще життя ще більшої кількості дітей Житомира та області.”

Фонд існує на добровільні пожертви приватних осіб та організацій. Якщо ваше серце відкрите для допомоги, ви можете перерахувати кошти на розрахунковий рахунок 2600301529494 банку «Укрексім» м. Житомира МФО 311324 код ЄДРПОУ 21688006. Ваші благодійні внески будуть використані на медикаменти, підгузки та продукти харчування для самих нужденних родин. Разом ми можемо відродити традиції доброчинності в Україні, а головне – подарувати найнеобхідніше піклування та радість дитинства дітям нашої країни.

Не будь байдужим до дитячого серця!!!, фото-1
Не будь байдужим до дитячого серця!!!, фото-2
Не будь байдужим до дитячого серця!!!, фото-3
Не будь байдужим до дитячого серця!!!, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...