• Головна
  • У Коростені визначили володарів «Кубку Древлянського Краю-2014»
всеукраїнські змагання
15:02, 18 листопада 2014 р.

У Коростені визначили володарів «Кубку Древлянського Краю-2014»

всеукраїнські змагання

15 листопада в Коростені у Будинку науки та техніки відбулися Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту "Кубок Древлянського краю - 2014", організатором яких, вже вшосте, виступив клуб спортивного танцю „Мрія” (керівник Ніколайчук Володимир).

Про це повідомляють на сайті Коростенської міської ради.

Цього року участь у змаганнях взяло понад 400 пар, які представляли 25 клубів з  Хмельницької, Київської, Вінницької, Донецької, Луганської, Одеської, Львівської, Рівненської та Житомирської областей. Коростенські танцюристи і цього року виступили досить вдало, здобувши призові місця у різних категоріях. Так Колчинцев Володимир та Андрєєва Надія здобули І місце у категорії „Ювенали 1 Е клас”.  Пара Пархомчук Владислав і Самчук Анастасія посіла І місце у категорії „Юніори 1+2 Е клас”.

В рамках турніру також відбувся чемпіонат Житомирської області з танцювального спорту в категоріях ,,Ювенали1” та ,,Ювенали2” по європейській та латиноамериканській програмі. За результатами чемпіонату Житомирської області пара Колчинцев Володимир та Андрєєва Надія посіли І місце у категорії „Ювенали1” в латиноамериканській програмі та ІІІ місце у європейській програмі. Сподіваємось, що гості та учасники змагань отримали приємні враження та з нетерпінням чекатимуть зустрічі наступного року.

#Коростень #Кубок Древлянського краю #танцювальний спорт #змагання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...