• Головна
  • Платники Житомирщини перерахували майже 28 млн. грн на підтримку армії
військовий збір
14:01, 19 листопада 2014 р.

Платники Житомирщини перерахували майже 28 млн. грн на підтримку армії

військовий збір

З 3 серпня по 31 жовтня платниками Житомирської області до державного бюджету України перераховано 27,6 млн. грн. військового збору. Тільки у жовтні до державної скарбниці перераховано 11,2 млн. грн.

Основну суму сплачено юридичними особами, доля яких в загальних надходженнях складає 97 %.

Про це 0412 передає головне управління Міндоходів у Житомирській області.

Нагадуємо, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року №1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким, зокрема, встановлено військовий збір.

Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами (виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри) без вирахування сум податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, тощо.

#Житомир #міндоходів #військовий збір #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...