• Головна
  • У Житомирі відзначили Міжнародний день спільних дій в інтересах дітей
11:24, 21 листопада 2014 р.

У Житомирі відзначили Міжнародний день спільних дій в інтересах дітей

20 листопада в прес-центрі Житомирської міської ради відбувся захід, приурочений Міжнародному дню спільних дій в інтересах дітей.

Мета заходу - підтримка та розвиток форм сімейного влаштування дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, привернення уваги суспільства до проблем захисту дітей, які позбавлені можливості виховуватися в біологічній сім’ї.

Учасниками Круглого столу були батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки, керівництво Житомирської міської ради та керівники служб, які займаються проблемами дітей та сімей, які потребують сторонньої допомоги.

Під час заходу до уваги глядачів була представлена презентація щодо спільних дій в інтересах дітей, зокрема благодійної акції за участю дитячих будинків до Дня усиновлення.

Прийомним батькам та батькам-вихователям було вручено подяки та вітальні адреси.

Від імені батьків виступив Ігор Леонідович Ремішевський, після чого було вручено лист- звернення до депутата Верховної Ради України Борислава Розенблата з пропозиціями про внесення змін до законодавства щодо підвищення рівня відповідальності батьків у разі невиконання батьківських обов’язків.

Після цього всі зробили фото на пам’ять і Круглий стіл було оголошено закритим.

#Житомир #діти #усиновлення #вихователі #Міжнародному дню спільних дій в інтересах дітей.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...